Nemokamas filmo „Paskutinis šokis“ seansas pedagogams

Kauno kino centras „Romuva“ kviečia pedagogus į nemokamą filmo „Paskutinis šokis“ seansą. Norėdami atsidėkoti mokykloms ir mokytojams, kurie dalyvauja kino centro „Romuva“ organizuojamuose edukaciniuose kino seansuose ir edukacinėse dirbtuvėse, tariame nuoširdų ačiū ir kviečiame į nemokamą seansą.

Apie filmą:
Romantiškasis Žermenas staiga netenka mylimos žmonos. Nė nespėjus susivokti, kas įvyko, vaikai, anūkai ir kaimynai įspraudžia jo kasdienybę į griežtą tvarkaraštį – užtvindo skambučiais, apsilankymais, krūva veiklų ir perpildo šaldytuvą. Kad tik Žermenas sveikas ir laimingas gyventų toliau. Tačiau Žermenas kai ką slepia. Jis vykdo žmonai duotą pažadą ir atsiduria šiuolaikinio šokio spektaklio repeticijose…

Kadras iš filmo „Paskutinis šokis“

„Šis filmas primena žiūrovams apie gyvenimo džiaugsmą ir pakylėja. Ne tik dėl to, kad tai šviesi komedija apie tai, jog niekada nėra per vėlu. Džiugina itin mielas veikėjas, kuris, nepaisant senyvo amžiaus, turi svarbių reikalų. O taip pat – šokis – judant mintyse ir kėdėse norisi įsilieti į tą netikėtą bendruomenę, kuri jaučiasi tokia natūrali, nes yra vedama žymios choreografės La Ribot, vadinančios pačią save.“ (Ignė Smilingytė)

Filmas įtrauktas į „Mokausi iš kino“ programą, šį filmą galite rinktis ir peržiūrai su moksleivių klase. Filmą rekomenduojame 7-12 kl. mokiniams (amžiaus cenzas N-13).

Seansas vyks:
2024 m. Sausio 4 d. 16:00 val.
Kauno kino centre „Romuva“ (Laisvės al. 54, Kaunas)

Registracija: spauskite čia

Registracija į renginį privaloma. Vietų skaičius ribotas. Užsipildžius visoms vietoms, registracija bus sustabdyta.
Renginio draugai „Kino pavasaris“

Skip to content