Vaikiški filmai šventiniam laikotarpiui

Šventinis laikotarpis jau visai čia pat, tad sudarėme sąrašą filmų, kurie pakylės, nuteiks šventiškai ir suburs moksleivius jaukiam susimatymui prieš žiemos atostogas. Registracija į kino seansus moksleivių grupėms gruodžio mėnesiui jau prasidėjo.

Kalėdos Batsiuvių gatvėje
(Christmas on Cobbler Street)

Šmaikšti ir įkvepianti norvegų Kalėdinė istorija apie du netikėtus draugus!

Prieš pat Kalėdas 10-metė Stinė traukiniu be bilieto atvyksta į mažą miestelį. Ieškodama prieglobsčio nuo šalto žiemos vėjo, ji įsliūkina į namą Batsiuvių gatvėje – jei tiksliau, į batsiuvio Anderseno dirbtuvėlę. Senas paniuręs vyras, mieliau leidžiantis laiką vienas, priešinasi linksmos ir netašytos mergaitės buvimui. Tačiau judviejų pažintis abiejų gyvenimus pasuka nauja kryptimi…

Režisierius: Mikal Hovland
Metai: 2023
Šalis: Norvegija
Trukmė: 95 min
dubliuota lietuviškai

Filmą „Kalėdos Batsiuvių gatvėje“ peržiūrai galite užsisakyti nuo 2023-12-01

Meškio Tedžio Kalėdos
(Teddy’s Christmas)

Mažą miestelį apgaubia pasakiška Kalėdų dvasia. Gražiausių metų švenčių laukia ir mažoji mergaitė Mirijan. Pakeliui iš parduotuvės Mirijan dėmesį patraukia kalėdinė loterija. Šalia daugybės žaislų mergaitė pamato tai, apie ką svajojo visą savo gyvenimą – miela minkštutėlį pliušinį meškiuką.

Keistai susipažinę Mirijan ir meškiukas Tedis net neįtaria, kad netrukus jų abiejų laukia neįtikėtini, stebuklų kupini nuotykiai, kurie nutinka tik per Kalėdas! Jauki, pamokanti Kalėdinė pasaka visai šeimai apie draugystės svarbą, artimųjų šilumą, jaukumą ir stebuklus.

Režisierius: Andrea Eckerbom
Metai: 2022
Šalis: Norvegija
Trukmė: 78 min
dubliuota lietuviškai

Kentervilio pilies vaiduoklis
(The Canterville Ghost)

Seras Saimonas de Kentervilis jau 300 metų vaidenasi savo pilyje ir labai mėgsta tai daryti! Ne vienas svečias išdrįsęs apsistoti vaiduoklio valdose greit iš ten pabėgdavo, o visa tai serui Kenterviliui sukeldavo daug smagaus juoko. Bet, kai senojoje pilyje apsigyvena ponas Otisas su savo šeimyna, senąjį vaiduoklį ištinka šokas! Pasirodo, naujiesiems pilies šeimininkams, vaiduokliški gąsdinimo „bajeriukai“ visai nebaisūs ir …truputį pasenę. Kad ir kokį gąsdinimo būdą pasirinktų seras Kentervilis, šiuolaikiškai šeimynėlei tai tik dar labiau patinka! Senasis vaiduoklis skraido po savo pilį susiėmęs už galvos! Kur tai matyta! Jį, „gąsdinimo profesionalą“, sugebėjo kaip reikiant įbauginti pono Otiso padaužos dvynukai sūneliai Kentas ir Luisas. O ambasadoriaus Otiso žmona ponia Lukrecija pasiūlo jam tepaliuko, sutepti žvangančias grandines, nes prie tokio triukšmo užmigti neįmanoma! Serui Kenterviliui tai baisiausia gėda! Jeigu ir toliau taip bus, jis – seras Kentervilis amžiams praras šiurpiausio gąsdintojo reputaciją! Susidraugavęs su jaunąja panele Virginija, žavusis vaiduoklis papasakoja neįtikėtiną savo gyvenimo istoriją ir štai tada prasideda patys tikriausi, pilni įdomiausių paslapčių nuotykiai.

Režisierius: Kim Burdon, Robert Chandler
Metai: 2023
Šalis: Didžioji Britanija
Trukmė: 89 min
dubliuota lietuviškai

Filmą „Kentervilio pilies vaiduoklis“ peržiūrai galite užsisakyti nuo 2023-12-08

Skip to content