Vaizdo įrašas

AURA 33 atidarymas | Kartotojai

PASAULINĖ PREMJERA | Kauno šokio teatras Aura / Emanuel Gat

Bilietus įsigyti galite: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/sokis/atidarymas-pasauline-premjera–kauno-sokio-teatras-aura-emanuel-gat–kartotojai-401543/

Šis projektas yra choreografo Emanuelio Gato ir Kauno šokio teatro „Aura“ šokėjų bendradarbiavimo rezultatas. Tai asmeninė vienuolikos asmenų, ieškančių ryšio, kelionė. Sudėtinga choreografinė struktūra ir kartu iki esminių elementų redukuotas šokis, kai šokėjai „varo“ kūrinį ir atkuria jį kiekvieną kartą iš naujo, nagrinėdami atlikėjo, kaip scenos, gyvo kūrėjo, vaidmenį.

„Kartotojuose“ choreografinės minties srautas laisvai laviruoja tarp masto, sprendimų priėmimo, bendradarbiavimo strategijų, efektyvumo ir aiškumo klausimų, realaus laiko choreografijos, teatrinių priemonių ir muzikinių interpretacijų, kad atskleistų vidinę žmogaus elgesio logiką ir mechaniką.

Emanuelis Gatas gimė Izraelyje ir pirmiausia šoko Liat Dror Nir Ben Gal trupėje, o 1994 m. pradėjo dirbti kaip nepriklausomas choreografas. Jo trupė „Emanuel Gat Dance” įsikūrusi Marselyje, Prancūzijoje. Dėl savo unikalaus ir asmeniško požiūrio į choreografiją ir šokio kūrimą Emanuelis Gat laikomas vienu iš pirmaujančių ir produktyviausių šiuo metu dirbančių Europos choreografų. Per pastaruosius 25 metus Emanuelio Gato darbai buvo pristatyti daugelyje svarbiausių pasaulio šokio scenų ir festivalių.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Choreografija ir apšvietimas: Emanuel Gat
Kostiumų dailininkė: Kristina Čyžiūtė-Svirskienė
Repetitorius: Robert Przybyl
Muzika: J. S. Bach – English Suites. Piano, Glenn Gould ir Emanuel Gat
Atlikėjai: Ester Bega, Heung Won Lee, Julija Strupaitė, Marine Fernandez, Pepe Jaimes, Susanna Maggio, Diego Alcalá, Jed Nagales, Dalila Tiraboschi, Nanaho Kugawa, Carolina Merlo
Trukmė: 60 min. | N-10

Režisierius:
Trukmė: 60 min
Skip to content