Vaizdo įrašas

Drama

AMERIKIETIŠKAS VAKARAS LAUKO KINE: Fabelmanai

Originalo kalba: anglų

The Fabelmans

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Liepos 4 d. „Romuvos“ lauko kinas ir „Teatro kiemas“ kviečia pasinerti į amerikietiškos retro nostalgijos kupiną vakarą. Dalyvių čia lauks specialus kiemelyje įsikūrusio baro bei maisto gamintojų meniu, DJ Ericho atrinkta muzika ir filmas „Fabelmanai“.  Amerikietiškais burgeriais ir šonkauliais renginyje rūpinsis foodtruck’as „Sm3sh burger“. O amerikietiško viskio – burbono – entuziastų nuo 19:00 val. lauks degustacijos programa (į bilieto kainą neįskaičiuota).

Renginio programa: 
19:00 val. – burbono degustacija „Teatro kieme“ (20 eur. asmeniui; 1 val. trukmė);
20:00 val. – specialus DJ Ericho grajaraštis iš vinilinių plokštelių ir galimybė įsigyti maistą bei teminius gėrimus;
22:15 val. – filmo „Fabelmanai“ peržiūra.

Apie filmą. „Fabelmanai“ – tai pusiau autobiografinis Holivudo karaliaus Steveno Spielbergo darbas, pasakojantis apie berniuką Semį Fabelmaną, kuris, gimęs inžinieriaus ir menininkės šeimoje (kaip ir pats S. Spielbergas), dar nepradėjęs lankyti mokyklos, susižavi kino magija.

Skatinamas motinos, Semis vis drąsiau žvelgia į pasaulį pro kino kameros objektyvą. Netrukus paaiškėjus sukrečiančiai šeimos istorijos detalei, filmų kūrimas berniukui tampa neprilygstamu įrankiu ieškant atsakymų į jį kamuojančius klausimus bei išsigelbėjimu nerimą keliančioje, o kartais ir gąsdinančioje gyvenimo realybėje. Pamažu augdamas ir tobulėdamas, vaikinas tvirtai įsitikina, kad kinas jam – vienintelė ir nepamainoma priemonė, ieškant tiesos apie aplinkinius ir save patį.

Apie degustaciją. Daugelis viskio entuziastų žino, kad JAV yra viena iš svarbiausių viskio gamintojų pasaulyje. Ši šalis turi unikalią šio gėrimo kultūrą, kurią formavo įvairūs, bet įdomūs istoriniai procesai ir įvykiai. Turbūt daugelis yra girdėjęs ir apie tokia viskio rūšį kaip burbonas, kuri anksčiau mums visiems buvo prabangos prekė. Amerika pasižymėjo ne tik savo puikiai burbonais, bet ir stipria ruginio viskio kultūra.

Būtent su visa amerikietiška viskio kultūra per vieną svarbiausių Amerikai dienų susipažinti kviečia „Teatro kiemas“.

Režisierius: Steven Spielberg
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2022
Šalis: JAV
Trukmė: 151 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Michelle Williams, Paul Dano, Seth Rogen
Skip to content