Vaizdo įrašas

Dokumentika

Helmutas Newtonas: begėdiškas grožis + paskaita „Tvarumas mados pramonėje“

Originalo kalba: anglų, prancūzų, vokiečių

Helmut Newton: The Bad and the Beautiful

Bilietai: https://suprastimada.lt/produktas/is-ko-gaminami-musu-drabuziai-kaip-klasifikuojami-audiniai-ir-kurie-is-ju-yra-draugiskiausi-mums-kaunas-2/

Tvarumas ten, tvarumas čia, tvarumas visur. Tvarios kelnės, tvarus šampūnas, tvarus plaktukas. Viskas visur tvaru, bet ne visai tvaru, kartais pusiau tvaru. Tai kas, po velnių, tas tvarumas? Kokias gyvenimo sritis jis paliečia? Kokios yra jo rūšys? Kaip atskirti tikrąjį tvarumą nuo prekybinių manipuliacijų?

Susitikimo metu dizainerė Olesia Les papasakos kas yra tvarumas, dėl ko atsirado ši sąvoka, kokios yra jo kryptys ir kaip kiekvienas iš mūsų galime integruoti tvarius sprendimus į savo gyvenimus. Taip pat pasidalins sukauptomis žiniomis ir patirtimi, kad turėdami daugiau informacijos galėtumėte priimti teisingus sprendimus įsigydami naujus gaminius.

Po paskaitos kviesime jus žiūrėti filmą – „Helmutas Newtonas: begėdiškas grožis“

Apie filmą: Gražiausios Holivudo moterys buvo kultinio fotografo Helmuto Newtono kūrybos įkvėpimas. Laužydamas nusistovėjusias normas H. Newtonas ikoniškuose kadruose įamžino tokias kino ir mados pasaulio legendas kaip Ana Wintour, Grace Jones, Charlotte Rampling, Isabella Rossellini. Dabar jos dalinasi prisiminimais ir pateikia savo interpretacijas apie prieštaringai vertinamo genijaus gyvenimą ir kūrybą. Provokuojančiai moteris vaizduojantys kadrai iki šiol kelia klausimą: jos menininko akyse buvo subjektai ar objektai?

Režisierius: Gero von Boehm
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2020
Šalis: Vokietija
Trukmė: 93 min
Cenzas: N-13
Skip to content