1. Pradžia
  2. /
  3. English friendly
  4. /
  5. KP23: Lygumų ežeras

Vaizdo įrašas

Drama, Trileris

KP23: Lygumų ežeras

Originalo kalba: ispanų

Trenque Lauquen

Laura negali sustoti. Atradusi naują gėlių rūšį ir senus meilės laiškus, paslėptus miestelio bibliotekoje, ji ima sekti užuominas ir atsiduria daugybės paslapčių centre. Vis naujos istorijos bei pažintys atveda net iki antgamtinės būtybės. Tuo metu Lauros ieško du ją įsimylėję vyrai, abu įsitikinę, kad ji pradingo. Nejau tiesiog paliko? Bet smalsumas ir atradimai veda Laurą tolyn į Argentinos pampas. Ar ji išvis nori būti surasta?

„Šio filmo peržiūra man buvo viena maloniausių pastarųjų metų kino patirčių. Jo negali pražiopsoti Bolaño, Borgeso ir Lotynų Amerikos magiškojo realizmo fanai. Bet rekomenduoju visiems. Tai lyg veidrodinis Tvin Pykso atspindys – paslaptingas, antgamtiškas, keistos miestelio auros apgaubtas detektyvas, tik šviesus. Lyg laisvas kvėpavimas lengvai žongliruojant žanrais ir temomis nuo meilės iki ekologijos. Veikėjai duoda ir pasakoja tiek daug, kad neišsitenka dviejose filmo dalyse ir dvylikoje skyrių – paleidi juos net neužrišusius visų mazgų. Tikiuosi, jie toliau gyvena už ekrano ir grįš kituose Lauros Citarellos filmuose.“ (Ignė Smilingytė) 

Režisierius: Laura Citarella
Subtitrai: lietuvių, anglų
Metai: 2022
Šalis: Argentina, Vokietija
Trukmė: 260 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Laura Paredes, Ezequiel Pierri,, Rafael Spregelburd, Cecilia Rainero, Juliana Muras, Elisa Carricajo, Verónica Llinás
Skip to content