1. Pradžia
  2. /
  3. Filmų ciklas
  4. /
  5. Kraupios istorijos: Peteliškė

Vaizdo įrašas

Drama, Siaubo

Kraupios istorijos: Peteliškė

Originalo kalba: serbų-kroatų

Leptirica

04-20 18:00 Kamerinė salė
Filmų ciklas

Bilietų prekyba prasidės likus maždaug savaitei iki šio seanso.

Kauno kino centras „Romuva“ kartu su Nacionaliniu M. K. Čiurlionio dailės muziejumi, Adomo Mickevičiaus institutu (AMI) ir Lenkijos institutu Vilniuje kviečia žiūrovus į žanrinio kino filmų ciklą. Specialiai atrinkti penkių filmų seansai lydi muziejuje eksponuojamą parodą „Kraupios istorijos: Aleksandra Waliszewska ir Rytų bei Šiaurės Europos simbolizmas“.

Su muziejaus apyranke kviečiame bilietą į seansą įsigyti už specialią kainą – 3 eurus. Taip pat su „Peteliškė“ seanso bilietu Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų galėsite aplankyti su 50 % nuolaida (akcija galioja iki kito serijos filmo peržiūros, gegužės 9 d.) Nuolaida galioja bilietus perkant tik kino teatro arba muziejaus kasose (negalioja internetu).

Jaunasis Strahinja, dideliam ponui nesutikus už jo išleisti dukros, iškeliauja į pasaulį. Jis apsistoja apsėstame malūne ir naujajam malūnininkui tenka kovoti su piktosiomis dvasiomis. Ar galų gale kaimo bernas ves mylimąją?

Pirmas jugoslavų siaubo filmas, kultinis kūrinys, priskiriamas folk horror žanrui. Savos Savanovičiaus, garsiausio Balkanų vampyro, istorija. Đorđės Kadijevićiaus režisuota Milovano Glišićiaus romano adaptacija, kurioje gausu folkloro detalių.

Režisierius: Đorđe Kadijević
Subtitrai: lietuvių
Metai: 1973
Šalis: Jugoslavija
Trukmė: 63 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Mirjana Nikolic, Petar Bozovic, Slobodan 'Cica' Perovic
Skip to content