1. Pradžia
  2. /
  3. Filmų ciklas
  4. /
  5. Kraupios istorijos: Valerija ir stebuklų savaitė

Vaizdo įrašas

Drama, Nuotykių, Fantastika

Kraupios istorijos: Valerija ir stebuklų savaitė

Originalo kalba: čekų

Valerie a týden divů

04-05 18:00 Kamerinė salė
Filmų ciklas

Bilietų prekyba prasidės likus maždaug savaitei iki šio seanso.

Kauno kino centras „Romuva“ kartu su Nacionaliniu M. K. Čiurlionio dailės muziejumi, Adomo Mickevičiaus institutu (AMI) ir Lenkijos institutu Vilniuje kviečia žiūrovus į žanrinio kino filmų ciklą. Specialiai atrinkti penkių filmų seansai lydi muziejuje eksponuojamą parodą „Kraupios istorijos: Aleksandra Waliszewska ir Rytų bei Šiaurės Europos simbolizmas“.

Su muziejaus apyranke kviečiame bilietą į seansą įsigyti už specialią kainą – 3 eurus. Taip pat su „Valerija ir stebuklų savaitė“ seanso bilietu Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų galėsite aplankyti su 50 % nuolaida (akcija galioja iki kito serijos filmo peržiūros, balandžio 20 d.) Nuolaida galioja bilietus perkant tik kino teatro arba muziejaus kasose (negalioja internetu).

Valerijai miegant pavagiami auskarai. Ar merginai pavyks juos atgauti? Ir kokį vaidmenį šioje istorijoje vaidina merginos mama ir močiutė?

Vienas vizionieriškiausių Čekoslovakijos „Naujosios bangos“ filmų. Vítězslavo Nezvalo prozos ekranizacija. Vienintelis siurrealistinis kūrinys, kuriame siaubo gotika supinta su magiškuoju realizmu. Jaunoji Valerija, panašiai kaip Alisa Stebuklų šalyje, stovi ant suaugusiųjų pasaulio slenksčio ir keliauja tarp realaus pasaulio ir kitos sapnų veidrodžio pusės.

Režisierius: Jaromil Jireš
Subtitrai: lietuvių
Metai: 1970
Šalis: Čekoslovakija
Trukmė: 77 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Jaroslava Schallerová, Helena Anýzová, Petr Kopriva
Skip to content