Vaizdo įrašas

Komedija, Veiksmo, Romantinis

LAUKO KINAS: Hit Man

Originalo kalba: anglų

Hit Man

07-25 22:00 Lauko kinas
English friendly

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Garis Džonsonas yra ieškomiausias profesionalus žudikas Naujajame Orleane. Savo klientams jis yra tarsi kažkas iš detektyvinių trilerių: žavingas, paslapintgas, protingas ir pavojingas. Bet jei ketinate jam sumokėti už apgaudinėjančios sutuoktinės ar despoto viršininko atsikratymą, prie jūsų durų greitai prisistatys policija. Mat Garis tik apsimeta žudiku, norėdamas sugauti tikrus nusikaltėlius ir žmogžudysčių užsakovus.

Kai jis sulaužo darbo protokolą, kad padėtų beviltiškoje situacijoje atsidūriusiai Medei, bandančiai pabėgti nuo smurtaujančio vyro, jis pameta galvą dėl naujosios užsakovės. Pamažu slystant kontrolei iš rankų, Garis susitapatina su viena iš savo netikrų asmenybių ir pats pradeda komišką kelią link nusikalstamumo.

Įkvėpta tikra netikro samdomo žudiko istorija, kurią į ekranus perkėlė režisierius Richardas Liklateris, kino gerbėjams pažįstamas iš filmų „Kur tu pradingai, Bernadeta?“ (2019), „Vaikystė“ (2014), „Roko mokykla“ (2003), „Before“ trilogija (1995-2013).

Režisierius: Richard Linklater
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: JAV
Trukmė: 115 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Glen Powell, Adria Arjona, Austin Amello, Molly Bernard
Skip to content