Vaizdo įrašas

Komedija, Romantinis, Fantastika

LAUKO KINAS: Palm Springsas

Originalo kalba: anglų

Palm Springs

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Ką darytumėte, jeigu kas rytą išgyventumėte tą pačią dieną? Nailsas (akt. Andy Samberg) ir Sara (akt. Cristin Milioti) netikėtai susipažįsta vestuvėse Palm Springse. Atrodo, viskas vyksta pagal scenarijų, tačiau porelė galiausiai supranta, kad yra amžinai įkalinta toje pačioje dienoje. Situacija komplikuojasi, kai jie negali pabėgti ne tik iš Palm Springso ar savęs, bet ir nuo vienas kito. Modernioje „Švilpiko dienos“ versijoje pagrindinius vaidmenis sukūrė iš „Saturday Night Live“ ir „Brooklyn 99“ puikiai pažįstamas Andy Samberg, „How I Met Your Mother“ seriale suvaidinusi Cristin Milioti bei gyva kino legenda J.K. Simmons.

Vasarišką ir nostalgišką komediją „Palm Springs“ žiūrovai ir kino kritikai skandina pagyrose tvirtindami, jog tai – romantiškiausia ir smagiausia 2020 metų komedija, neabejotinai priklausanti „must see“ filmų kategorijai.

Režisierius: Max Barbakow
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2020
Šalis: JAV
Trukmė: 90 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons
Skip to content