1. Pradžia
  2. /
  3. Pasiutusios letenos. Henko legenda

Vaizdo įrašas

Animacija, Šeimos, Nuotykių

Pasiutusios letenos. Henko legenda

Originalo kalba: įgarsinta lietuviškai

Paws of fury

10.02 11:00 Didžioji salė
10.09 11:00 Didžioji salė

Henkas – šuo, kuriam nesiseka turbūt labiausiai už visus pasaulyje. Ilgus metus gyvena pavojingiausiame miesto rajone, amžinai įsivelia į konfliktus su bjauriais gatvės šunimis ir nuolat gauna į kailį. Maža to, į vėplą Henką niekas rimtai nežiūri, o jo pačios didžiausios svajonės – tapti rimtu kovos meistru-samurajumi nepalaiko net jo draugai.

Tačiau viskas apvirsta aukštyn letenom, kai Henkas atsitiktinai, atklysta į keistą Kakamučio miestą, kuriame gyvena vien tik katės. Savaime aišku, kad nei viena save gerbianti katė šunų negali pakęsti. Todėl ir čia Henkui nusvyra uodega, Samurajaus karjera tokioje vietoje visiškai neįmanomas reikalas. Tačiau taikųjį Kakamučio miestelį užpuola sumo katinas Ika Ču su savo pakalikais katinais nindzėmis. Šitas riebus imtynininkas turi savo planų – kėsinasi nušluoti ramų miestą nuo žemės paviršiaus. Ir štai tada Henkui išaušta valanda X.

Smagi, kupina neįtikėtino humoro, drąsos bei ryžto animacija apie pačias didžiausias svajones, kurios būtinai išsipildys, jeigu tik labai norėsi, pasistengsi ir tikėsi, kino teatruose nuo rugsėjo 16 dienos.

Režisierius: Mark Koetsier, Rob Minkoff, Chris Bailey
Metai: 2021
Šalis: JAV
Trukmė: 98 min
Cenzas: N-7
Skip to content