Vaizdo įrašas

Drama

Scanorama: Žvėris džiunglėse

Originalo kalba: prancūzų

La bête dans la jungle

Mei yra beveik 25-eri, kai ji atsitiktinai susiduria su Džonu. Vargu ar būtų galima sugalvoti labiau nepanašius žmones, tačiau juos sieja prieš dešimtmetį pasidalytos paslapties gija. Džonas įsitikinęs, kad likimas jam paruošęs kažką ypatingo, ir sutaria su Mei, kad ji padės jam sulaukti, kol tai įvyks. Nuo tos nakties jiems kas savaitę susitikus milžiniškame blizgiame naktiniame klube laikas tarytum sustoja. Gali griūti Berlyno siena, AIDS krizė gali negailestingai praretinti pirmąją klubinėtojų kartą – visi šie dalykai nustoja reikšmės. Mei ir Džonas lieka nepasikeitę ir nesenstantys, vis laukiantys patys nežinodami ko.

Laikotarpį nuo 1979 iki 2004 m., nuo disko iki techno, apimanti ši energinga garsiosios 1903 m. Henrio Džeimso novelės adaptacija – tai meilės istorija ir kartu pasakojimas apie obsesiją. Tai fantastinė kelionė, sykiu romantiška, euforiška, melancholiška ir melodramatiška, nuolat pulsuojanti visų laikų mėgstamiausių šokių aikštelių hitų ritmu.

Patricas Chiha gimė Vienoje, o būdamas 18-os persikėlė į Paryžių studijuoti mados dizaino. Vėliau studijavo kino montažą INSAS kino mokykloje Briuselyje. Jo trumpametražiai ir dokumentiniai filmai buvo pristatyti įvairiuose kino festivaliuose. Jo ilgametražis debiutas „Vynuogynas“ buvo pristatytas Venecijos kino festivalyje. Trijų paskutinių jo filmų, tarp jų ir „Žvėries džiunglėse“, premjera įvyko Berlynalėje.

Festivaliai:
Berlyno tarptautinis kino festivalis
Diagonalė: Austrijos kino festivalis

Režisierius: Patric Chiha
Subtitrai: lietuvių, anglų
Metai: 2023
Šalis: Prancūzija, Austrija
Trukmė: 103 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Anaïs Demoustier, Tom Mercier, Béatrice Dalle, Martin Vischer, Mara Taquin, Sophie Demeyer, Pedro Cabanas, Bachir Tlili
Skip to content