Vaizdo įrašas

Komedija

Seansas senjorams: Meilės punšas

Originalo kalba: įgarsinta lietuviškai

Love Punch

Nemokamus bilietus galima atsiimti kino teatro kasoje (jos darbo metu) su pensininko pažymėjimu arba kitu amžių (65+) įrodančiu dokumentu.

Ričardo Džounso (aktorius Pierce’as Brosnan’as) gyvenime išaušta išskirtinė diena. Vyras itin pelningai pardavė sunkiu darbu sukurtą savo firmą ir šiandien ofiso duris jis pravers paskutinį kartą. O toliau – jokio darbo, tik mėgavimasis seniai išsvajotos pensijos malonumais.

Deja, diena, turėjusi tapti jo viso gyvenimo triumfu, atneša didžiausią gyvenimo šoką: paaiškėja, kad visas firmos pirkimo procesas tebuvo didžiulė apgaulė. Rezultatas – nei firmos, nei pinigų. Lyg to būtų maža, kartu su firma „nuplaukė” ir jo pensijos fondas.

Vis tik Ričardas yra ne iš tų, kurie po likimo smūgių susigūžia ir verkia kamputyje. Atsipeikėjęs nuo šoko, vyras nusprendžia atkeršyti savo skriaudikui. Sukūręs planą, Ričardas supranta, kad be pagalbos neišsivers. Ir nusprendžia kreiptis į savo buvusią žmoną Keitę, kurios pensijos pinigai taip pat buvo tame pačiame pensijų fonde.

Buvę sutuoktiniai išvyksta į Kanus, kur turėtų įvykti juos apgavusio finansininko piršlybos. Ričardo ir Keitės planas – pavogti piršlybų deimantą. Ričardo planas (šalia pagrindinio) – vėl rasti kelią į Keitės širdį ir atgaivinti savo kažkada nutrūkusią santuoką. Ar šie planai taps realybe?

Režisierius: Joel Hopkins
Metai: 2014
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 95 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Pierce Brosnan, Emma Thompson, Timothy Spall, Celia Imrie
Skip to content