Vaizdo įrašas

Komedija, Nuotykių, Fantastika

Speciali premjera: „Barbė“ + lėlių paroda

Originalo kalba: anglų

Barbie

Liepos 21 d. pamirškite rutiną ir pasinerkite į magišką „Barbės“ pasaulį. Vienos laukiamiausių šių metų premjeros proga „Romuvoje“ jūsų lauks filmo įkvėptų Barbių paroda, rožiniai desertai ir dovanos. Be to, kviečiame pasipuošti kaip Barbė arba Kenas, nes geriausiai apsirengusių lauks specialus prizas.

Barbė (aktorė Margot Robbie) gyvena nuostabioje šalyje  kur kiekviena diena yra kaip šventė. Ten visai šalia – jūra, visuomet šviečia saulė, visi šoka, dainuoja ir linksminasi. Barbė turi daugybę draugių: Barbę daktarę, Barbę rašytoją, Barbę teisėją, Barbę žurnalistę, Barbę prezidentę ir dar daugybę kitų, su kuriomis leidžia savo nepriekaištingas, neužmirštamas ir pačias nuostabiausias dienas.

Deja, staiga tobulas jos gyvenimas tampa ne toks tobulas ir Barbė panyra į egzistencinę krizę. Ieškodama atsakymų, ji patraukia į Tikrąjį Pasaulį. Prie jos prisiplaka ir ištikimai tarsi šunytis iš paskos sekiojantis Kenas (vaidina Ryan Gosling). O žmonių pasaulyje Barbės jau laukia tokie išbandymai, kokių nei ji pati, nei jos draugės negalėjo net įsivaizduoti. Negana to, kad žmonės atrodo ir elgiasi visiškai ne taip, kaip tobuluose namuose– netrukus Barbė ir Kenas tampa tikrais taikiniais. Juos, suvokęs reputacinę riziką, ima medžioti pats kompanijos „Matel“ prezidentas (aktorius Will Ferrell). Tačiau nors ir iš pažiūros atrodanti tik graži lelytė, be proto sumani ir stipri Barbė užkurs tikrą vakarėlį kiekvienam pasimaišiusam jos kelyje.

Renginio metu bus fotografuojama. Nuotraukos gali būti naudojamos renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, svetainėse, spaudoje ir kt.

Renginio partneriai: „Rimonne Baltic“, kavinė „Chaika“, „Natuko atradimai“, „Tūza ir Taraila“.

 

Režisierius: Greta Gerwig
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: JAV
Trukmė: 114 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Margot Robbie, Ryan Gosling, Will Ferrell
Skip to content