Vaizdo įrašas

Drama

Stebuklų knyga

Originalo kalba: prancūzų

La chambre des merveilles

06-30 14:00 Didžioji salė

Nors ir vieniša 12-mečio paauglio motina, Telma (akt. Alexandra Lamy) gyvenimu nesiskundžia. Žinoma, ji daug dirba ir yra nuolat užsiėmusi. Tiek daug, kad vieną rytą, lydėdama savo sūnų Luisą (akt. Hugo Questel) į mokyklą, užsižiūri į telefoną ir nepastebi, kaip vaikas iššoka į gatvę, kuria tuo metu važiuoja automobilis.

Ligoninėje, jau sužinojusi, kad Luisas paniro į komą, Telma galėtų padaryti bet ką, kad tik atsuktų laiką atgal. Deja, moteriai tenka susitaikyti su nauja, kaltės pilna realybe. Vieną dieną po sūnaus pagalve ji randa sąsiuvinį, kuriame vaikišku Luiso braižu surašyti dešimt dalykų, kuriuos jis norėtų padaryti, jei pasauliui grėstų neišvengiama pražūtis.

Telmą pamažu apsėda įkyri mintis, kad, norėdama susigrąžinti sūnų, šiame sąraše esančius norus privalo išpildyti ji. Išgyvenusi tai, apie ką svajojo Luisas, ji galės jam papasakoti savo įspūdžius, kuriuos išgirdęs berniukas supras, koks nuostabus šis pasaulis ir užsinorės sugrįžti. Žinoma, dvylikamečio svajonės, kurias įgyvendina 40-metė, neišvengiamai atrodo netikėtai ir kartais juokingai, bet Telmai tai – nė motais. Atradimų ir stebuklų kupinoje kelionėje, nusidriekiančioje nuo Prancūzijos iki Portugalijos ir Japonijos, Telma iš naujo atranda gyvenimo džiaugsmą ir pajunta vidinį ryšį ne tik su sūnumi, bet ir su savimi pačia.

Režisierius: Lisa Azuelos
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 98 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Alexandra Lamy, Muriel Robin, Hugo Questel
Skip to content