Vaizdo įrašas

Sci-fi

Vesper. Susitikimas

Originalo kalba: anglų

Vesper

Bilieto kaina – 10 eur. Bilietus nuo rugsėjo 6 d. galima įsigyti iš Kauno Tauro LIONS klubo (tel. +37068607202 arba el. paštu rimantas@orito.lt).

Rugsėjo 29 d. kviečiame į išankstinę pasaulyje pripažintos lietuvių režisierės Kristinos Buožytės („Kolekcionierė“, „Aurora“, VR „Angelų takais“) ir Bruno Samper filmo „Vesper“ išankstinę premjerą. Renginyje dalyvaus filmo prodiuserės Asta Liukaitytė ir Daiva Jovaišienė,  kurios atskleis, kaip gimė įspūdingas mokslinės fantastikos epas. Renginys organizuojamas kartu su Kauno Tauro LIONS klubu, o dalis už bilietus surinktų pajamų keliaus labdaringai veiklai: aklujų, silpnaregių, sergančiųjų deabetu ir kitų žmonių su negalia rėmimui.

Viltis – tai, kas veda į priekį net tada, kai atrodo, kad pasaulis žlunga. Nualintoje žemės planetoje trūksta maisto. 13-metė Vesper nenuleidžia rankų – namuose slaugo sunkiai sergantį tėvą, o miško gilumoje imasi biologinių eksperimentų. Pasauliui reikia išradimo, kuris padės išmaitinti žmoniją. Lemtinga pažintis įkvepia Vesper sukaupti jėgas, išmonę ir protą, kad pasiektų savo tikslą.

Pasaulinė premjera: Karlovy Vary tarptautinis filmų festivalis, pagrindinė programa, 2022 m.
Apdovanojimai: Bucheon fantastinių filmų festivalis (BIFAN), pagrindinės festivalio programos Žiuri pasirinkimo apdovanojimas.

 

Režisierius: Kristina Buožytė, Bruno Samper
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2022
Šalis: Lietuva, Prancūzija, Belgija
Trukmė: 112 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Raffiella Chapman, Eddie Marsan, Rosy McEwen
Skip to content