Vaizdo įrašas

Trumpametražiai

Vilniaus trumpųjų filmų festivalis: (Ne)ryšio zonoje

Originalo kalba: įvairios

Tarptautinė konkursinė programa

„Kiek toli esate pasiryžęs eiti dėl savo sekėjų? Ar galėtumėte skambučiais įkyrėti savivaldybės darbuotojams dėl paprasto suoliuko? Absurdiški, juokingi ir kartais šokiruojantys filmai atskleis, kas vyksta uždaruose reklamos agentūros susitikimuose, ką slidinėjimo kurortuose užfiksavo orų kameros ir kas slapta sugalvojo apie moters gyvenimą kurti animacinius video,“ – konkursinių programų sudarytoja Ieva Šukytė.

Programos filmai

Savotiškas testamentas / A Kind of Testament
Rež. Stephen Vuillemin / animacija / Prancūzija / 2023 / 16 min.

Mergina internete aptinka animaciją, akivaizdžiai sukurtą iš jos privačių asmenukių. Nepažįstama moteris prisipažįsta įvykdžiusi tapatybės vagystę. Tačiau atsakymą į klausimą „Kodėl?“ aplenkia mirtis.

Vabalai / Bugs
Rež. Gwai Lou / vaidybinis / Malaizija / 2023 / 14 min.

Tiesioginės internetinės transliacijos iš Malaizijos kaimo metu Faridas netyčia įsipjauna. Vienas iš sekėjų pasiūlo padaryti tai dar kartą, tik už pinigus.

Oflainu / Offline
Rež. Mauritz Brekke Solberg, Daniel Fure Schwarz / vaidybinis/ Norvegija / 2023 / 16 min.

Aptariant galutinį reklamos montažą, pasigirsta kritika iš įvairovės eksperto dėl pernelyg didelio dviejų personažų panašumo. Kad žiūrovai lengviau atskirtų, jis pasiūlo vienam pašviesinti odą.

Oro kameros įrašai / Recordings of a Weather Camera
Rež. Bernhard Wenger / vaidybinis / Austrija, Vokietija / 2023 / 19 min.

Slidinėjimo kurortas Austrijos Alpėse. Kalnų didybei filmuoti įtaisyta kamera kartkartėmis užfiksuoja ir bjauraus žmonių elgesio panoramą: peržengtos santykių ribos, nemalonūs susidūrimai bei tarsi lygioje vietoje įvykusi tragedija.

Bangos / The Waves
Rež. Yumi Joung / animacinis / Pietų Korėja / 2023 / 9 min. 

Tuščią paplūdimį skalauja bangos. Vienas po kito pasirodo keletas įvairaus amžiaus žmonių. Kiekvienas atlieka tam tikrus veiksmus bangų mūšos ritmu. Regis, tai niekada nesibaigs, bet staiga visi išeina iš paplūdimio. Lieka tik bangos.

Municipalinis atsipalaidavimo modulis / Municipal Relaxation Module
Rež. Matthew Rankin / vaidybinis / Kanada / 2022 / 6 min. 

Kenas turi puikų pasiūlymą dėl suolelio.

Režisierius:
Subtitrai: lietuvių
Šalis: Įvairios
Trukmė: 80 min
Cenzas: N-16
Skip to content