Vaikų gimtadieniai Romuvoje

Kviečiame vaikų gimtadienius švęsti kino centre „Romuva“. Galite rinktis vieną iš keturių programų – privatų kino filmo seansą, edukacines dirbtuves „Animacijos laboratorija“, „Kino iliuzija“ ar „Animacijos dirbtuvės nuo nulio“. Kiekvieną programą lydi edukatoriaus vedami žaidimai bei pasisėdėjimas prie vaišių stalo.

Užsakymai priimami ne vėliau kaip likus 2 savaitėms iki planuojamo renginio.

Dėl užsakymo ir platesnės informacijos galite kreiptis:
tel. 8 670 25508
el.paštu edukacija@kcromuva.lt

Pasirinkto filmo peržiūra kino salėje

Pasirinkę šią programą, turėsite progą pasijusti tikrais kino salės savininkais. Privatus kino seansas su draugais, kamerinėje salėje, kurioje talpiname iki 45 žmonių. Kino filmą galėsite pasirinkti iš plataus vaikams ir jaunimui skirto repertuaro. Nustebinkite jubiliatą ir draugus video sveikinimu – pagal susitarimą galime parodyti jūsų asmeninį iki 5 min. trukmės video sveikinimą didžiąjąme ekrane, o šventinę atmosferą sukurti žaidžiant žaidimus. Po filmo visi svečiai laukiami edukacijų klasėje, kurioje galite paruošti vaišių stalą (iki 1 val.).

Filmus galima rinktis ir „Mokausi iš kino“ repertuaro.

Maksimalus dalyvių skaičius – 45
Trukmė: ~2,5 val.
Skirta: 7-14 metų
Kaina: 240 Eur

Edukacija „Animacijos laboratorija“

Šios programos metu visus kviesime į edukacijų klasę, kurioje susipažinsime su „Romuvoje“ gyvenančiomis Starevičiaus lėlėmis – elniaragiu ir boružėle. Kartu su jomis keliausime per lėlinės animacijos istoriją ir animacijos kūrimą. Gimtadienio jubiliatas ir svečiai, padedami edukatoriaus sukurs trumpą animacinį filmuką panaudodami sustabdyto kadro techniką. Po edukacijos visi svečiai kviečiami pasilikti vaišių stalui (iki 1 val.).

Maksimalus dalyvių skaičius – 15
Trukmė: ~2 val.
Skirta: 7-14 metų
Kaina: 210 Eur

Edukacija „Kino iliuzija“

„Romuva“ kviečia gimtadienį sutikti atrandant magiškus kino iliuzijos prietaisus. Siūlome galimybę susipažinti su taumatropu, zootropu, praksinoskopu, juos išbandyti ir patiems sukurti trumpą istoriją ant juostelių, kurios, praksinoskopo pagalba, atgims į trumpus filmukus. Tai emocijų ir nuostabos pilna programa, sudominanti tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Po edukacijos visi svečiai kviečiami pasilikti vaišių stalui (iki 1 val.).

Maksimalus dalyvių skaičius – 15
Trukmė: ~2 val.
Skirta: 7-14 metų
Kaina: 210 Eur

Edukacija „Animacijos dirbtuvės nuo nulio“

Animacijos programa tikriems kino kūrėjams. Pasirinkę šią edukaciją, gimtadienio svečiai sukurs aniamcinius sveikinimus jubiliatui. Sužinos kas yra sustabdyto kadro filmų kūrimo technika, patys iš popieriaus ir plastilino gamins animacinių filmų veikėjus bei dekoracijas.  Tai galimybė sukurti išskirtinį, žaismingą ir dar niekur nematytą sveikinimą, kurį jubiliatas galės pasilikti visam gyvenimui. Po edukacijos visi svečiai kviečiami pasilikti vaišių stalui (iki 1 val.).

Maksimalus dalyvių skaičius – 15
Trukmė: ~2 val.
Skirta: 7-14 metų
Kaina: 210 Eur

Skip to content