Asmens duomenų apsauga

KAUNO KINO CENTRO „ROMUVA“ TINKLALAPIO NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR PRIVATUMO POLITIKA

1.    Bendrosios nuostatos
Tinklalapio www.kcromuva.lt (toliau – Tinklalapis) naudojimo taisyklės ir privatumo politika (toliau – Taisyklės) nustato naudojimosi Tinklalapiu sąlygas ir tvarką bei pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, kuriais remdamasis Tinklalapio valdytojas – Kauno kino centras „Romuva“, juridinio asmens kodas 132082597, registracijos adresas Laisvės al. 54, Kaunas, LT-44181, el. paštas: info@kcromuva.lt (toliau – „Romuva“), tvarko Tinklalapio lankytojų (toliau – Vartotojas) asmens duomenis.
Įeidamas į Tinklalapį, Vartotojas patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis. Prisijungdamas prie Tinklalapio ir/ar juo naudodamasis, Vartotojas patvirtina, kad yra tinkamai susipažinęs su Taisyklėmis bei sutinka, kad „Romuva“ tvarkys Vartotojo pateiktą informaciją (įskaitant asmens duomenis) tiek, kiek yra reikalinga Tinklalapiui valdyti ir funkcionavimui užtikrinti bei Tinklalapio paslaugoms teikti.
Tinklalapio paslaugos – tai su klientų informavimu ir kliento informacijos pateikimu susijusios paslaugos (toliau – Tinklalapio paslaugos), kurios apima:
•    informaciją apie Tiekėjo paslaugas;
•    klausimų ar kitos informacijos pateikimą ir/ar paslaugų užsakymą elektroniniu būdu;
•    bet kokias kitas paslaugas, teikiamas Tinklalapiu.

2.    Kokia informacija apie Vartotoją renkama ir kam ji naudojama?
„Romuva“ tvarko šių kategorijų Vartotojo asmens duomenis:
•    kontaktiniai duomenys – elektroninis paštas, telefono numeris, adresas ir kt.
•    skaitmeniniai (statistiniai) duomenys – slapukai, IP adresas, naudojimasis interneto svetainėmis ir socialiniais tinklais bei kiti internete viešai prieinami duomenys.

Nuolat tobulindamas interneto svetainę „Romuva“ siekia, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam būtina žinoti, kokia informacija labiausiai domina „Romuvos“ svetainės lankytoją, kokią naršyklę jis naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi ir pan.

3.    Kaip „Romuva“ gauna Vartotojo duomenis?
Informacija gaunama iš šių šaltinių:
•    bendraujant su Vartotoju telefonu, elektroniniu paštu;
•    iš „Romuvos“ vidinių duomenų bazių;
•    iš užklausų skirtingoms išorinėms duomenų bazėms (kaip nurodyta toliau).

Informacija renkama naudojant „Google Analytics“ įrankius, leidžiančius fiksuoti ir analizuoti, kaip svetainės lankytojai ja naudojasi. Daugiau apie „Google Analytics“ ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galima sužinoti čia.
Jeigu Vartotojas pageidauja, kad „Google Analytics“ įrankiai nefiksuotų informacijos apie jo naršymą internete, galima naudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.
Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – „Romuvos“ teisėti interesai užtikrinti ir gerinti svetainės veikimą ir teikiamos informacijos pasiekiamumą.

4.    Slapukai
„Romuva“, siekdamas padaryti Vartotojo naudojimąsi Tinklalapiu greitesniu ir patogesniu, naudoja slapukus (angl. cookies). Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką atsiminti Vartotojo veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Vartotojui nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.
Slapukai įrašomi tik tada, jeigu Vartotojas iššokančiame svetainės pranešime patvirtina savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi „Romuvos“ paslaugoms teikti.
„Romuvos“ svetainėje naudojami slapukai, kurie:
•    užtikrina svetainės pagrindinių funkcijų veikimą;
•    atpažįsta, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;
•    nustato, ar Vartotojas sutiko, kad slapukai būtų įrašomi jo įrenginiuose;
•    stebi Vartotojo elgseną ir pasirinkimus, siekiant pagerinti pateikiamą medžiagą.
Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – „Romuvos“ teisėti interesai siekiant užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą. Kai slapukai naudojami Vartotojo pasirinktims įsiminti, statistiniais ir Vartotojui naudingos informacijos atrinkimo tikslais – Vartotojo sutikimas.

5.    Kaip išjungti slapukus ir nebesutikti su jų rinkimu?
Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Vartotojas gali slapukus bet kuriuo jam patogiu metu išjungti ir tokiu būdu nebesutikti, kad „Romuvos“ tinklalapis juos rinktų, tačiau taip padarius bus sumažintas tinklalapio funkcionalumas, todėl jis gali neveikti taip, kaip dera ir kaip veikė iki tokio atsisakymo.
Visos šiuolaikinės interneto naršyklės leidžia keisti slapukų nustatymus. Paprastai šiuos nustatymus galima rasti savo naršyklės „parinkčių“ arba „pasirinkimų“ (angl., Settings, Internet Options ir pan.) meniu. Tačiau tokiu atveju Vartotojui gali tekti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart apsilankant interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

6.    Tiesioginė rinkodara
Jeigu lankydamasis svetainėje Vartotojas neprieštaravo, kad nurodytu el. pašto adresu „Romuvos“ siųstų jam naujienas ir pasiūlymus, arba juos užsisakė naujienlaiškių skyriuje „Romuvos“ puslapyje ar Facebook paskyroje, davė sutikimą gauti šiuos pranešimus, kai pildė anketas/balsavimo lapelius renginių metu, dalyvavo „Romuvos“ organizuojamuose konkursuose ir akcijose, galima jam siųsti naujausią informaciją apie vykdomus projektus, renginius, specialius pasiūlymus, paslaugas ir kitą aktualią informaciją apie „Romuvą“. Išsiuntęs pranešimus, taip pat „Romuva“ rinks statistinę informaciją apie tai, ar Vartotojas atsidarė el. laišką, kuriuo siunčiamas naujienlaiškis, bei informaciją apie Vartotojo įrenginį.
Teisinis pagrindas siųsti šiuos pranešimus – „Romuvos“ teisėtas interesas reklamuoti klientams „Romuvos“ vykdomus projektus, renginius, specialius pasiūlymus bei paslaugas, taip pat Vartotojo sutikimas.
Vartotojas turi teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų arba bet kada jų atsisakyti.

7.    Kiek laiko saugoma Vartotojo informacija?
Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Vartotojo sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, „Romuva“ nustoja tvarkyti šiais tikslais po Vartotojo sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).
Statistinė „Google Analytics“ įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija naudojama iki 3 metų.
Visus Vartotojo duomenis, kuriuos „Romuva“ renka aukščiau išvardintais tikslais ir būdais, saugo tol, kol Vartotojas yra aktyvus. Jeigu, Vartotojas nėra aktyvus ir neatšaukia sutikimo, Vartotojo duomenis „Romuva“ saugo 3 metus, po 3 metų neaktyvaus laikotarpio Vartotojo duomenys yra saugiai pašalinami iš „Romuvos“ sistemų.

8.    Kaip galima susipažinti su savo duomenimis?
Jei Vartotojas norėtų sužinoti, kokius duomenis „Romuva“ yra apie jį surinkęs, galima kreiptis šiuo el. pašto adresu: info@kcromuva.lt. Šiuo adresu taip pat galima kreiptis prašant duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis „Romuvos“ teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

9.    Intelektinės nuosavybės apsauga ir nuorodos į kitus tinklalapius
Visos teisės į Tinklalapį ir jame esančius kūrinius yra saugomos LR įstatymų ir kitų teisės aktų. Griežtai draudžiama kopijuoti tekstus, nuotraukas, logotipus, banerius ir visus kitus dizaino elementus su tikslu naudoti juos komerciniais ar kitais „Romuvos“ ar trečiųjų asmenų teises ir teisėtus interesus pažeidžiančiais tikslais.
Šiame Tinklalapyje gali būti pateikta nuorodų į kitus tinklalapius, kurie leis Vartotojui išeiti iš šio Tinklalapio, siekiant gauti trečiųjų šalių informaciją, arba trečiųjų šalių informacija gali būti pateikta šiame Tinklalapyje. „Romuva“ negali pakeisti, atnaujinti ar kontroliuoti tokių tinklalapių turinio, todėl neprisiima jokios atsakomybės dėl juose pateikto turinio teisingumo. Vartotojas turi atkreipti dėmesį, kad kituose Tinklalapiuose, į kurias yra nukreipiama iš šio Tinklalapio, gali galioti kitokios nei Tinklalapyje galiojančios Tinklalapio naudojimo taisyklės, privatumo politika, konfidencialumo nuostatos, asmens duomenų tvarkymo ir kitos nuostatos.

10.    „Romuvos“ ir Vartotojo teisės bei pareigos
„Romuva“ pasilieka teisę bet kada, nepranešęs Vartotojui, keisti Tinklalapyje nurodytas „Romuvos“ teikiamas Paslaugas ar atskiras jų sąlygas.
„Romuva“ turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo, sustabdyti ar visiškai nutraukti Tinklalapio veiklą.
Naudodamasis Tinklalapiu ir/ar „Romuvos“ teikiamomis Paslaugomis, Vartotojas privalo:
•    vadovautis šių Taisyklių nustatyta tvarka ir reikalavimais;
•    nepažeisti „Romuvos“ ir trečiųjų asmenų teisių ir teisėtų interesų;
•    neteikti melagingų ir/ar klaidinančių duomenų apie save ar kitos neteisingos informacijos;
•    naudotis tik saugiomis elektroninių ryšių ir duomenų perdavimo priemonėmis ir įrenginiais;
•    neplatinti kompiuterinių virusų ir/ar imtis kitų priemonių, kurios galėtų sutrikdyti Tinklalapyje darbą, pakenkti ar sunaikinti informaciją bei sukelti kitokią žalą Tinklalapiui, ar „Romuvos“ teikiamų paslaugų procesui;
•    nesiimti jokių tyčinių veiksmų, kurie sutrikdytų Tinklalapio veiklą ir Tinklalapio ar „Romuvos“ paslaugų teikimą Vartotojui ar tretiesiems asmenims;
•    paisyti ir nepažeisti nusistovėjusių ir visuomenės pripažintų elgesio ir moralės normų, trečiųjų asmenų teisių ir teisėtų interesų bei teisės aktų reikalavimų;
Vartotojui pažeidus bet kurią iš šių Taisyklių nuostatų, „Romuva“ įgyja teisę bet kuriuo metu visiškai ar iš dalies apriboti Vartotojo galimybes bet kokiu būdu naudotis Tinklalapiu.

11.    Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?
Jei Vartotojas mano, kad jo teisės į privatumą buvo pažeistos, galima pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, LT-09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

12.    Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos
„Romuva“ turi teisę vienašališkai pakeisti Taisykles apie tai paskelbdamas Tinklalapyje. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Tinklalapyje dienos. Jei po Taisyklių pakeitimo ar papildymo Vartotojas ir toliau naudojasi Tinklalapio paslaugomis, laikoma, kad Vartotojas sutinka su nauja Taisyklių redakcija.
Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

 

INFORMACINIS PRANEŠIMAS DĖL ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO

Kauno kino centras „Romuva“ asmens duomenis tvarko vadovaudamasi Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB) (toliau – BDAR). Šiame pranešime rasite informaciją apie tai kokius asmens duomenis ir kokiu tikslu tvarkome, kam galime perduoti informaciją apie Jus, kiek laiko saugome duomenis ir kokias teises Jūs, kaip duomenų subjektas, turite.

 • Duomenų valdytojas:

Kauno kino centras „Romuva“, kodas 132082597, Laisvės al. 54, LT-44246 Kaunas, tel. +370 670 91255, el. p. info@kcromuva.lt

 • Kodėl prašome pateikti asmens duomenis?

Jūs naudojatės Kauno kino centro „Romuva“ teikiamomis paslaugomis. Paslaugos teikėjas – Kauno kino centras „Romuva“ teikdamas paslaugas siekia, kad užtikrinta galimybė identifikuoti tikrai egzistuojantį asmenį.

 • Koks asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas?

Tvarkyti duomenis būtina, kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė (BDAR 6 str. 1 dalies c punktas)

 • Kokius asmens duomenis renkame?

Teikiant paslaugas gali būti naudojami Jūsų vardas, pavardė, gimimo data, asmens kodas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

 • Kokiais tikslais bus naudojami asmens duomenys?

Bilietų sistemoje, mokant už bilietus identifikuojami duomenys apie elektroninėmis paslaugomis besinaudojančius asmenis, registruojantis edukaciniuose ar kituose renginiuose siekiant identifikuoti asmenis.

Paslaugų analizės ir pasiūlymų rengimo (naudojami apibendrinti nuasmeninti duomenys).

 • Kaip užtikrinamas asmens duomenų saugumas?

Asmens duomenys yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, BDAR nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą. Kauno kino centras „Romuva“ užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

 • Kiek laiko asmens duomenys bus saugomi?

Asmens duomenys Kauno kino centre „Romuva“ saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

 • Kam bus perduodami duomenys ?

Duomenys bus naudojami tiesioginėms Kauno kino centro „Romuva“ veikloms, įvairių  projektų įgyvendinimui, kitiems gavėjams (pvz. priežiūros institucijoms), kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

 • Asmenys turi teisę:
 • Gauti informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą (BDAR 12-14 str.);
 • Susipažinti su savo asmens duomenimis, kurie yra saugomi (BDAR 15 str.);
 • Prašyti ištaisyti neteisingus, netikslius ar neišsamius asmens duomenis (BDAR 16 str.);
 • Prašyti ištrinti su asmeniu susijusius (teisė „būti pamirštam“) duomenis (BDAR 17 str.);
 • Prašyti apriboti savo asmens duomenų tvarkymą (BDAR  18 str.).
 • Asmens duomenų saugumo pažeidimai ir apskundimas:

Jeigu asmuo mano, kad pažeistos jo, kaip duomenų subjekto, teisės, arba nori gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą, gali kreiptis į Kauno kino centro „Romuva“ Duomenų apsaugos pareigūną – Indrę Maleckę, mob. tel.+370 670 91255, el. p. info@kcromuva.lt.

Jeigu asmuo nesutinka su Kauno kino centro „Romuva“ Duomenų apsaugos pareigūno atsakymu, jis gali kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (VDAI), L.Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, Tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, el. p. ada@ada.lt

Skip to content