Edukacija

Kauno kino centras „Romuva“ kviečia įvairaus amžiaus vaikus dalyvauti smagiose ir prasmingose edukacinėse veiklose. Geriau kino meną pažinti padės specialūs programos „Mokausi iš kino“ seansai, edukacinės dirbtuvės bei vasaros stovyklos. Šios programos padeda lavinti dalyvių meninius, socialinius įgūdžius, plečia akiratį ir leidžia atrasti savo kūrybinį potencialą, plečia kultūrinį suvokimą. Visas edukacines veiklas veda patyrę lektoriai, menininkai ir „Romuvos“ komanda. 

Informacija apie edukacines veiklas teikiama:
tel. 8 670 25508
el.paštu
edukacija@kcromuva.lt

Naujienlaiškis pedagogams

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Edukacijų naujienos

Edukacijų programos

Mokausi iš kino

Programos filmai parenkami pagal amžiaus grupes, aktualias temas klasei, lavinantys bendrąsias kompetencijas. Po filmo peržiūros galimos diskusijos – moksleiviai, žiūrėdami filmą su visa klase, kiekvienas atskirai išgyveną kažką asmeniško, bet visi kartu dalinasi bendra patirtimi.

Animacijos laboratorija

Edukacinės-kūrybinės dirbtuvės „V. Starevičiaus animacijos laboratorija“ kviečia mažuosius kino entuziastus susipažinti su animacijos istorija. Dirbtuvių metu dalyviai rengia siužetą trumpam animaciniam filmukui, jį sukuria panaudodami sustabdyto kadro techniką ir animacines lėles.

Kino protmūšis

Autentiškoje istorinio kino teatro „Romuva“ aplinkoje moksleiviai pasiners į kino istoriją nuo kino ištakų iki dabar kino teatro salėse žiūrimų filmų. Galima rinktis iš trijų skirtingų protmūšio temų.

Scenarijaus rašymo dirbtuvės

Edukacijos metu dalyviai sužinos scenarijaus rašymo pradmenis bei dialogo kūrimo ypatumus, pažins filmo scenarijaus rašymo teoriją ir struktūrą. Dirbdami nedidelėmis grupelėmis turės progą parašyti scenarijaus ištrauką, kurią perskaitys ir suvaidins klasės draugai.

Animacijos dirbtuvės nuo nulio

Animacijos dirbtuvių metu dalyviai kuria istoriją trumpametražiui animaciniam filmukui, iš karpinių arba plastilino gamina veikėjus, o juos gyvenimui prikelia pasitelkę sustabdyto kadro animacijos techniką. Dirbtuvės skatina kūrybiškumą, moko darbo komandoje ir istoriją perteikti vizualiai.

Susitikimas su Č. Čaplinu

Edukacinės-kūrybinės dirbtuvės „Susitikimas su Č. Čaplinu“ padeda pažinti nebylųjį kiną. Dalyviai susipažįsta su nebyliu kinu, peržiūri ir aptaria keletą žymiausių nebylaus kino scenų bei praktiškai išbando savo jėgas animacijos kūrime naudodami sustabdyto kadro techniką.

Kino iliuzija

Edukacijų su optiniais žaislais metu moksleiviai susipažįsta su ankstyvąja animacijos istorija, senoviniais prietaisais kuriančiais judėjimo iliuziją bei patys piešia animacijos jusoteles ir stebi, kaip atgyja jų personažai.

Skip to content