Bilietai:

Internetu bilietą galima įsigyti iš repertuaro išsirinkus norimą seansą ir paspaudus mygtuką „Pirkti bilietus“, kuris nukreips jus į bilietų pardavimo sistemą. Tuomet pamatysite kino salės, kurioje vyks renginys, planą (išskyrus atvejus, kai bilietai parduodami be vietų) ir bilietų kategorijas. Pirmiausia salės plane jums reikės pasirinkti norimas vietas – šviesesni kvadratėliai simbolizuoja laisvas, o tamsesni – užimtas vietas, tuomet pasirinkti reikalingą bilietų kategoriją. Atlikus šiuos veiksmus ir paspaudus mygtuką „Pirkti“, jūs būsite nukreipti į puslapį, kur turėsite užpildyti savo kontaktinę informaciją ir pasirinkti mokėjimo būdą. Vėliau užsakymo užbaigimas vyks per jūsų el. bankininkystės sistemą arba mokėjimo kortele. Sėkmingai pabaigus ir apmokėjus užsakymą galėsite atsisiųsti savo bilietus paspaudus aktyvią nuorodą, taip pat bilietai bus išsiųsti į jūsų nurodytą el. pašto adresą.

Į repertuarinius kino seansus „Romuvoje“ taikoma nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams, socialiai remtiniems asmenims, „Romuvos“ kortelės turėtojams (kaina – 5 eur.), ikimokyklinio amžiaus vaikams (kaina – 4 eur.), žmonėms su negalia ir juos lydintiems asmenims (iki 1 lydinčiojo); su POLA kortele (kaina – 3 eur.). Nemokamai lankytis teisę turi vaikų namų auklėtiniai, socialiai remtini vaikai, mokiniai turintys negalią. 

Į lauko kino seansus taikoma nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams, socialiai remtiniems asmenims, „Romuvos“ kortelės turėtojams (kaina – 6 eur.), žmonėms su negalia ir juos lydintiems asmenims (iki 1 lydinčiojo); su POLA kortele (kaina – 3,5 eur.).   

Į specialius renginius nuolaida taikoma žmonėms su negalia ir juos lydintiems asmenims (iki 1 lydinčiojo); su POLA kortele (kaina – 12,5 eur.).  

Į specialius kino seansus nuolaida taikoma žmonėms su negalia ir juos lydintiems asmenims (iki 1 lydinčiojo); su POLA kortele (kaina – 4,5 eur.).    

Visa informacija apie bilietus teikiama: https://kcromuva.lt/bilietai/

Negavus internetu pirkto bilieto į savo el. paštą kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@kcromuva.lt arba telefonu +37064783135. Rašydami el. laišką nurodykite į kokį seansą (filmą bei rodymo dieną) pirkote bilietą ir kokį nurodėte pirkėjo vardą bei pavardę.

Didesnį nei 10 vnt. kiekį bilietų reikės pirkti per kelis skirtingus užsakymus. Jeigu planuojate pirkti didesnį kiekį bilietų ir jums reikės sąskaitos faktūros įmonei, kviečiame susisiekti el. paštu juste.vysniauskaite@kcromuva.lt.

Bilietų grąžinimo nevykdome, išskyrus tuos atvejus, kai renginys neįvyksta arba yra perkeliamas į kitą datą dėl techninių kliūčių. 

Bilietą galima pakeisti į kitą tokios pačios vertės bilietą susisiekus el. paštu info@kcromuva.lt, jeigu iki renginio pradžios yra likę bent 3 darbo dienos. 

Jeigu įsigijote elektroninį bilietą, jums užteks pateikti skaitmeninę jo versiją mobiliame telefone, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje. Jeigu pirkote bilietą kino teatro kasoje, jums reikia turėti originalią popierinę bilieto versiją. 

Bilietą su nuolaida gali panaudoti tik tas asmuo, kuris atitinka suteikiamos lengvatos aprašymą. Primokėti ir pakeisti bilietą į pilnos kainos variantą galimybės nėra. 

Taip, bilietus galime įsigyti kino teatro kasoje, jos darbo metu, kuris nurodomas svetainės www.kcromuva.lt apačioje, skiltyje „Kontaktai“ ir „Bilietai“.

Vietos į renginius nerezervuojamos.

Internetinė bilietų sistema inicijavus bilietų pirkimą 20 minučių užrezervuoja žiūrovo pasirinktas kėdes, kad jos nebūtų parduotos du kartus. Jeigu jūsų užsakymas nepavyko, bet norite įsigyti tas vietas, kurias buvote pasirinkę, reikės luktelti 20 minučių ir pabandyti iš naujo. 

Pametus internetu pirktą bilietą, prašome susisiekti el. paštu info@kcromuva.lt arba telefonu +37064783135. Jeigu pametėte kasoje pirktą bilietą, bet turite pirkimo kvitą, kviečiame kreiptis į kino teatro kasą, jos darbo metu. Jeigu pametėte kasoje pirktą bilietą ir pirkimo kvitą, deja, nebelieka galimybės atsekti jūsų pirkimo.

Taip, jūsų pirkti bilietai nėra vardiniai, jais gali pasinaudoti visi žmonės, kurie atitinka filmo-renginio amžiaus cenzą ir nupirkto bilieto kategorijos reikalavimus (jeigu bilieto kainai taikoma lengvata, dalyvis turi atitikti šios kainos pirkėjų grupės aprašą).

Jeigu atsidarius salės planą visos vietos yra tamsiai pilkos, įsigyti bilieto nepavyksta, nes užimtos visos sėdimos vietos. Dažniausiai, tokiu atveju sistema neteikia informacijos, kad seansas išparduotas, nes dar yra likę laisvų vietų vežimėliams. 

Jeigu sistema neleidžia pasirinkti vietos salėje, visos vietos yra tamsiai pilkos spalvos, įsigyti bilieto kasoje taip pat nepavyks, nes laisvų sėdimų vietų nėra.

Ne, į renginius parduodame tik tiek vietų, kiek talpina mūsų salės. Papildomų vietų, kurių nesimato salės plane, seansuose nėra.

Ne. Bilietus į lauko kino seansus galima įsigyti internetu ir kino teatro kasoje (jos darbo metu). Prie įėjimo į lauko kino seansų erdvę fiziniai bilietai neparduodami. 

Bendro pobūdžio klausimai:

Patekimas į kino teatrą, Didžiąją ir Kamerinę kino sales yra pritaikytas žmonėms su judėjimo negalia. Daugiau informacijos apie kino teatro pritaikymą rasite: https://kcromuva.lt/pasiekiamumas/ 

„Romuva“ neatsako už renginiuose pamestus asmeninius daiktus, tačiau, jeigu juos randame, mielai gražiname savininkams. Dėl pamestų daiktų kviečiame kreiptis į kino teatro kasą, jos darbo metu, el. paštu info@kcromuva.lt arba telefonu +37064783135.

„Romuva“ mielai priima aktyvius savanorius. Šiuo metu turime suformuotą savanorių grupę ir naujų savanorių paieškos nevykdome. Apie savanorių paieškas skelbiame mūsų socialiniuose tinkluose, dėl informacijos taip pat galima kreiptis el. paštu administracija@kcromuva.lt

Sprendžiame atskirai dėl kiekvieno praktikos atlikimo atvejo galimybių. Dėl norimos atlikti praktikos prašome kreiptis el. paštu info@kcromuva.lt

Taip, kino teatre nuomojamos Didžiosios ir Kamerinės salių patalpos, holas bei edukacijų klasė. Daugiau informacijos apie mūsų nuomojamas erdves rasite: https://kcromuva.lt/paslaugos/. Dėl konkrečių nuomos užklausų kviečiame kreiptis el. paštu indre.mikelaityte@kcromuva.lt.

Taip, „Romuva“ turi skirtingas kūrybinių užsiėmimų programas bei organizuoja edukacinių filmų peržiūras įvairaus amžiaus mokinių klasėms. Taip pat „Romuvoje“ vyksta kino stovyklos, į kurias galima registruoti pavienius vaikus. Daugiau informacijos apie kino teatro vykdomas edukacines veiklas vaikams rasite: https://kcromuva.lt/edukacija/.

Nemokami renginiai:

Nemokami seansai senjorams įprastai vyksta pirmą mėnesio penktadienį (nebent šis laikas būtų rezervuotas kitiems renginiams – tokiu atveju seansas persikeltų į kitą datą). Apie senjorų seansą skelbiame mūsų svetainėje https://kcromuva.lt/repertuaras/ likus 11 dienų iki numatomo seanso. Bilietus nuo renginio paskelbimo iki jo pradžios arba kol bus išdalintos visos vietos galima atsiimti kino teatro kasoje (jos darbo metu). 

Kas mėnesį „Romuva“ organizuoja nemokamus kino seansus senjorams. Nemokamos peržiūros vyksta ir įvairių miesto švenčių, minėjimų metu. Apie visus mūsų organizuojamus seansus informaciją skelbiame: https://kcromuva.lt/repertuaras/ (konkrečiai nemokamus renginius galite matyti „Žymos“ filtre pasirinkus variantą „Nemokamai“).

Dovanų kuponai:

Taip, dovanų kuponus galite įsigyti tiek kino teatro kasoje, kur jums bus išduodamas popierinis variantas, tiek internetu, kur įsigysite skaitmeninę versiją. Abi kupono versijas galima panaudoti gyvai kasoje arba perkant bilietus internetu. Internetu kuponus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą: https://bilietai.kcromuva.lt/lt/kuponai

Pasibaigus dovanų kupono galiojimo laikui, jis tampa nebeaktyvus. Dovanų kupono laikas nėra pratęsiamas. 

Kuponą galima iškeisti į bet kurį jau paskelbtą seansą ar renginį, kurio bilietais prekiauja Kauno kino centras „Romuva“. Renginys gali vykti ir po to, kai jūsų dovanų kuponas jau bus baigęs galioti, tačiau jūs turite atlikti kupono panaudojimo-iškeitimo veiksmą iki paskutinės jo galiojimo dienos pabaigos. 

Ne, už nebegaliojantį ir nepanaudotą kuponą pinigai nėra grąžinami. 

Ne, dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus.

Romuvos dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo datos. Kupono galiojimo laikas nurodomas ant paties kupono.

Ne, dovanų kuponą galite naudoti nelimituotą kiekį kartų, kol bus pilnai išnaudota jo suma arba baigsis galiojimo laikas.

Taip, dovanų kuponą galima iškeisti kino teatro kasoje, parodžius popierinę arba skaitmeninę jo versiją.

Romuvos kuponą galima įsigyti už 12 eur. (prilyginama dviems pilnos kainos bilietams į seansą kino teatre) arba už 14 eur. (prilyginama dviems pilnos kainos bilietams į seansą lauko kine).

Jeigu vienu pirkimu išnaudojate ne visą dovanų kupono sumą, galėsite jį dar kartą panaudoti kito užsakymo metu, kur nuo sumokėti reikiamos sumos bus išminusuota likusi kupono suma.

Pirmiausia kviečiame pasitikrinti kupono galiojimo datą. Jeigu kuponas galioja ir jūs nesate išnaudoję visos jo sumos, susisiekite su mumis el. paštu info@kcromuva.lt arba kasa@kacromuva.lt ir pridėkite kupono nuotrauką.

Skip to content