Pasiekiamumas

Kauno kino centro „Romuva“ adresas yra Laisvės al. 54, Kaunas.

Atvykimas

Lengviausia kino teatrą pasiekti per Laisvės alėją. Jeigu atvykstate su automobiliu, arčiausiai jį galima palikti daugiaaukštėje stovėjimo aikštelėje už „Romuvos“ (parkavimas mokamas), pasiekiamos iš K. Donelaičio g.

„Romuvą“ taip pat lengva pasiekti viešuoju transportu – artimiausios stotelės yra „Studentų skveras“ bei „Nacionalinis dramos teatras“.

Dviračiu kino teatrą galima patogiai privažiuoti per Laisvės alėjoje įkurtus dviračių takus. Specialių dviračių laikiklių ir jiems skirtų vietų kino teatre bei jo prieigose nėra. Jas rasite Laisvės alėjoje.

Pastato prieinamumas

Prie pagrindinio pastato įėjimo rasite du neaukštus laiptelius. Kino teatro durys nėra automatinės, jos varstomos ranka.

Nuo įėjimo į kasą ir pagrindinį kino teatro holą vedą laiptai be turėklų.

Į kino teatro holą taip pat galima patekti liftu, kuris įrengtas kino teatro fasado šone, dešiniau nuo įėjimo. Jis kelia į erdvę prie kino teatro kasos. Toliau norint patekti į pagrindinį holą bei Didžiąją salę laiptų nėra. Durys į pagrindinį kino teatro holą bei kino sales nėra automatinės.

Norint patekti į Kamerinę kino teatro salę bei tualetus, galima naudotis kino teatro hole esančiais laiptais arba liftu. Liftas įrengtas kairiau laiptų.

Edukacijų klasė yra įkurta kino teatro antrame aukšte. Į ją veda laiptai esantys kino teatro holo vakariniame kampe. Lifto į šią erdvę nėra.

Jeigu jums reikalinga papildoma informacija arba pagalba randant kino teatrą ar siekiant patekti į jį, kviečiame skambinti tel. +370 37 202 788.

Skip to content