Edukacinės veiklos lopšeliams-darželiams

Kauno kino centras „Romuva“ kviečia Kauno miesto lopšelius-darželius į kino veiklas, kurios praturtins mažųjų kūrybines patirtis bei kvies pažinti animacijos ir kino pasaulį. Kviečiame priešmokyklinukus išlydėti į naują mokslo etapą kartu su kino peržiūra. Galime suorganizuoti privatų seansą tik jūsų darželio vaikams, kad išleistuvių šventė taptų dar įsimintinesnė. Suprantame, kad kelionė į kino teatrą su grupe gali kelti iššūkių, todėl taip pat paruošėme ir keletą kūrybinių veiklų, kurias galime suorganizuoti jūsų įstaigoje.

KINO PERŽIŪROS PRIEŠMOKYKLINUKAMS

Siūlome kino peržiūras priešmokyklinių grupių vaikams. Filmo peržiūros vyksta privačiai, tik jūsų darželio bendruomenei, todėl tai neabejotinai paliks puikius įspūdžius. Kino seansai darželių grupėms organizuojami darbo dienomis 9:00-14:00 valandomis, grupėms nuo 20 žmonių.

Bilietų kainos:
4,00 eur/asm. – vaikų grupėms, kai grupėje daugiau kaip 70 asmenų
5,00 eur/asm. – vaikų grupėms, kai grupėje nuo 20 iki 70 asmenų
​​​Nemokamai – 15 ir daugiau vaikų grupės vadovui

Seansus būtina rezervuoti iš anksto.
Kino seansai vyksta Kauno kino centre „Romuva“.

„Mano mama gorila“

Našlaitė Joana visi širdimi trokšta, kad ją kas nors įsivaikintų ir ji pagaliau turėtų mamą, kuri padykusią mergaitę mylėtų labiau už viską pasaulyje. Bet, kai prie vaikų namų pririeda senas kledaras ir iš jo išlipa „naujoji“ mama, Joana netenka amo. Mat jos būsima mama – gorila! Mergaitė vis dėlto ryžtasi palikti senuosius namus ir leistis į savo gyvenimo nuotykį. Sukurtas pagal to paties pavadinimo Fridos Nilsson romaną, Lindos Hambäck animacinis filmas „Mamo mama gorila“ – tai netradicinė istorija apie visuomenės atskalūnus ir visas kliūtis įveikiančią meilę.

„Ką pašnibždėjo Pelėda“

Šiuolaikinės prancūzų animacijos rinktinė programa patiems mažiausiems žiūrovams.

Šviečiant pilnačiai Kino Pelėda nutupia ant šakos ir pasisveikina su vaikais. Ji prisistato kaip keliautoja, vakarais skraidanti nuo lango prie lango ir renkanti istorijas, kurias mamytės ir tėveliai prieš miegą pasakoja savo vaikams. Tas istorijas Kino Pelėda paverčia trumpametražiais filmais. Per vieną kino seansą mažieji žiūrovai pamatys net penkis tokius filmus ir patirs gausybę nuotykių.

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS VAIKAMS JŪSŲ ĮSTAIGOJE

Siūlome Jums keletą kūrybinių dirbtuvių, kurios padės vaikams pažinti animacijos ir kino pasaulį, leis pabūti kino kūrėju ar smagiai pažinti kino istoriją. Edukacinės dirbtuvės organizuojamos Jūsų įstaigoje, darbo dienomis 9:00-15:00 valandomis. Visos reikalingos priemonės yra suteikiamos, tačiau prašome iš anksto numatyti erdvę dirbtuvėms. Dirbtuvės darželyje organizuojamos kai dalyvauja ne mažiau kaip 40 dalyvių tos pačios dienos dribtuvėse skirtingose grupėse.

Bilietų kaina: 6,00 eur/asm.
Dirbtuvių trukmė: 1 val.
Rekomenduojama nuo 4 metų.

Animacijos laboratorija

Edukacinės-kūrybinės dirbtuvės „V. Starevičiaus animacijos laboratorija“ padeda pažinti animacijos istoriją: nuo populiariausių filmų iki pačių animacijos ištakų bei sustabdyto kadro technikos, kurios pradininkas buvo Kaune dirbęs Vladislovas Starevičius. Dalyviai praktiškai išbando savo jėgas animacijos kūrime. Su unikaliomis, V. Starevičiaus filmų įkvėptomis, boružės ir elniaragio animacijos lėlėmis, pasinaudodami sustabdyto kadro animacijos technika, vaikai gali pasimatuoti animatoriaus profesiją ir sukurti trumpus filmukus.

Kino iliuzija

Edukacijų su optiniais žaislais metu moksleiviai susipažįsta su ankstyvąja animacijos istorija bei senoviniais prietaisais kuriančiais judėjimo iliuziją. Dalyviai dirbuvių metu patys kuria taumatropus, išbando zootropus ir praksinoskopus, kuriems patys piešia juostelę su kadrais ir taip savo personažams suteikia naują gyvenimą.

Į kino edukacijas registruotis galite:
tel. 8 670 25508
el.paštu edukacija@kcromuva.lt

 

Skip to content