Filmas „Kovotoja“ ir diskusija su Hexagone MMA pasaulio čempione Ernesta Kareckaite

Kviečiame 5-9 klasių moksleivius į unikalų filmo „Kovotoja“ (rež. Johan Timmers, 2018) seansą, po kurio vyks diskusija su Hexagone MMA pasaulio čempione Ernesta Kareckaite. Išskirtinė galimybė pažinti ne tik kikbokso sportą, bet ir šiam sportui būtiną psichologinį pasirengimą – valią, discipliną, emocijų kontrolę.

Ernesta Kareckaitė (nuotrauka iš asmeninio albumo)

Ernesta Kareckaitė – trenerė, pasižyminti ypatinga valia, stipriu charakteriu, atsakingumu, atkaklumu ir yra labai disciplinuota mergina. Šios trenerės galvoje, žodžio neįmanoma – nėra. Ernesta keliauja kovotojos keliu jau dešimtmetį ir yra įsirašiusi į savo pasiekimų sąskaitą 4 kartus Lietuvos kikbokso ir 3 kartus Lietuvos kudo čempionės vardą, Hexagone mma Pasaulio čempionės titulą, Grappling IGF bei WAKO-1F Pasaulio čempionės titulus, WAKO Europos kikbokso 3 vietos laimėjimą, Kudo Pasaulio čempionato 5 vietos laimėjimą. Ernesta Kareckaitė taip pat yra ir UFC kovotoja, kuri žavi savo gerumu ir nuoširdumu, tačiau yra užsispyrusi ir visada siekia geriausio rezultato.

Ernesta Kareckaitė (nuotrauka iš asmeninio albumo)

Apie filmą:
Dvylikametė Bo, išgyvenanti tėvų skyrybas, priversta kraustytis į kitą būstą kartu su mama ir vyresniuoju broliu. Negana to, kad tenka klausyti nuolatinių tėvų barnių, dar reikia rūpintis vyresniuoju broliu, kuris yra begalo talentingas, tačiau visiškai nepasitikintis savimi. Kai visas pasaulis pradeda slysti iš po kojų ir pyktis užvaldo kūną, Bo staiga atranda tai, kas suardo blogąsias emocijas – kikbokso salė tampa antraisiais namais, tačiau mergina turi išmokti valdyti savo emocijas ir tuo pat metu priimti faktą, kad ji negali kontroliuoti visko.

Kadras iš filmo „Kovotoja“

Rekomenduojama 5–9 kl. mokiniams

Kada: Birželio 4 d. 10:00 – 12:30 val.
Kur: Kauno kino centras „Romuva“ (Laisvės al. 54, Kaunas)
Registracija: spauskite čia
Registracija į kino seansą privaloma! Registracija patvirtinama registracijos metu nurodytu el. paštu.
Vietų kiekis ribotas!

Bilietų kainos:
4,00 eur/asm. – mokinių, studentų grupėms, kai grupėje daugiau kaip 70 asmenų;
5,00 eur/asm. – mokinių, studentų grupėms, kai grupėje nuo 20 iki 70 asmenų;
6,00 eur/asm. – mokinių, studentų grupėms užsisakant seansą per Kultūros pasą.

Užsakyti Kultūros pase: spauskite čia.

Lydintiems pedagogams nemokamai (15 ir daugiau mokinių, studentų grupės vadovui).

Informacija teikiama:
tel. 8 670 25508
el.paštu edukacija@kcromuva.lt

Daugiau informacijos apie edukacinius kino seansus mokykloms – spauskite čia.
Seano metu gali būti fotografuojama, registracija patvirtina jūsų sutikimą jog užfiksuotos nuotraukos gali būti naudojamos socialiniuose tinkluose.

Skip to content