Gegužė – kino mėnuo!

Skelbiame gegužę kino mėnesiu ir kviečiame lankytis kino teatre, žiūrėti filmus, diskutuoti, kurti animacinius trumpametražius filmukus ar žaisti kino protmūšį! Gegužės mėnesiui turime net keletą specialių pasiūlymų mokykloms, kad apsilankymai kino teatre taptų dar įsimintinesni.

Diskusija po kino seanso dovanų

Visą gegužę apsilankiusiems „Mokausi iš kino” seansuose su 50 ar daugiau mokinių, dovanojame diskusiją po seanso! Kino edukatorė kartu su moksleiviais aptars filmo temą, kino kalbą, filme matytą istoriją ir personažus.

Diskusijos formatas parenkamas pagal atvykusių moksleivių skaičių ir amžių. Diskusijos trukmė 30 min.

Kino seansas jūsų mokyklai

Mokyklai, kurios moksleivių į kino seansus ar kino edukacijas gegužės 2-31 dienomis atvyks daugiausiai, padovanosime „Mokausi iš kino” seansą birželio mėnesiui!
Seansą laimėjusią mokyklą informuosime birželio 3 d., seanso data ir laikas bus derinamas. Kino seansas bus organizuojamas Kauno kino centro „Romuva” Didžiojoje salėje.

Dovanojame kino seansą arba korteles filmo aptarimui

Džiaugiamės, kad mokyklos kino edukaciją mato kaip prasmingą priemonę sudominti moksleivius įvairiomis socialinėmis, istorinėmis temomis, plečia mokinių pasaulėžiūrą. Norėdami atsidėkoti įsteigėme prizus mokykloms, kurios per šiuos mokslo metus lankėsi gausiausiai:

  • 1 000 mokinių į kino edukacijas atvedusiai mokyklai dovanojame pasirinkto filmo kino seansą.
  • 500 mokinių į kino edukacijas atvedusiai mokyklai dovanojame korteles filmų aptarimui.

Su laimėjusiomis mokyklomis bus susisiekta birželio 3 d. Akcijoje skaičiuojamas moksleivių lankomumas 2023 m. rugsėjo 1 d. – 2024 m. gegužės 31 d. Kino seansas bus organizuojamas Kauno kino centro „Romuva” Didžiojoje salėje.

Skip to content