Kino stovykla

Kino namai „Romuva“ kviečia jaunimą dvi rudens atostogų dienas praleisti dienos kino stovykloje! Stovykla skirta jauniesiems filmų mylėtojams, kurie nori smagiai ir įdomiai pažinti kino pasaulį kurdami animacinius filmus, išbandydami kino iliuziją kuriančius optinius žaislus ir įrašydami tinklalaidės įrašą.

Animacijos dirbtuvių metu stovyklos dalyviai kurs istorijas trumpametražiams animaciniams filmukams, o veikėjus ir visus reikalingus rekvizitus gamins iš karpinių arba plastilino. Pažinę sustabdyto kadro animacijos techniką, planšetiniais kompiuteriais fotografuos veikėjus taip prikeldami juos gyvenimui.

Animacijos dirbtuvės

Pažinti kino istoriją padės pirmieji judesį vaizduojantys prietaisai – zootropas, praksinoskopas, fenakistoskopas. Juos išbandę stovyklos dalyviai galės patys pasigaminti taumatropą.

Judėjimo iliuziją kuriantis praksinoskopas

Pažinti draugystę, pastitikėjimą savimi ir užsispyrimo troškimą kvies filmas „Kovotojas“, kurį stovyklos dalyviai išvys privačioje kino peržiūroje. Po filmo peržiūros lauks smagūs žaidimai padedantys aptarti matytą filmą. Dalintis mintimis apie filmus yra ne mažiau svarbu, nei juos kurti – dalyviai išbandys savo jėgas įrašydami pirmąją tinklalaidę – matyto filmo apžvalgą.

Kadras iš filmo „Kovotojas“

Registracija: spauskite čia

2023 m. spalio 30-31 d.
Laikas:
10:00 – 15:00 val.
Vieta: Kauno kino centras „Romuva“, Laisvės al. 54, Kaunas
Dalyviai: 10-14 m.

Kaina: 75 eur/asm.
Vietų kiekis ribotas. Registracija privaloma. Sąskaita apmokėjimui už stovyklą siunčiama registracijoje nurodytu el. paštu. Sumokėjus, bet neatvykus į stovyklą, pinigai nėra grąžinami. Kino stovykla yra dienos stovykla – nakvynė nėra suteikiama.

Kilus klausimų galite kreiptis:
tel. 8 670 25508
el.paštu edukacija@kcromuva.lt

Stovyklos organizatorius: Kauno kino centras „Romuva“

Skip to content