„Mokausi iš kino“ programoje dar daugiau filmų

Naujais mokslo metais kviečiame rinktis filmus iš dar platesnio „Mokausi iš kino“ filmų sąrašo, kurį papildėme net 13 naujų įkvepiančių kino juostų. Čia rasite smagios animacijos mažiausiems, neįtikėtinų istorijų dokumentiniuose filmuose bei širdį paliečiančių dramų.

Kadras iš filmo „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“

Pradinių klasių moksleivius kviečiame žiūrėti animacinį filmą „Vampyriukas“ (rekomenduojama 1–5 kl. mokiniams) apie spalvingą vampyriuko kelionę ieškant draugų, taip pat nepraleisti Japonų filmo „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“ (rekomenduojama 1–8 kl. mokiniams), kuriame susipina virtualaus pasaulio galimybės, muzika ir savęs paieška. Ryžto, valios ir svajonių siekimo įkvėps nepaprasta istorija filme „Zoja ir Audra“ (rekomanduojama 5-8 kl. mokiniams).

Kadras iš filmo „Tapytoja ir vagis“

Dokumentinio kino mėgėjams siūlome tris filmus – „Adamant (rekomenduojama 7–12 kl. mokiniams) leis pažinti Paryžiaus centre įsikūrusį dienos centrą, jo komandą ir psichikos sutrikimų turinčius pacientus. Norintiems leistis į neįtikėtiną dviejų žmonių draugystės kelionę, siūlome filmą „Tapytoja ir vagis“ (rekomenduojama 7–12 kl. mokiniams). Gamtos ir gyvūnijos mylėtojams siūlome filmą „Gunda“ (rekomenduojama 5–12 kl. mokiniams), kuriame be dialogų, tik vaizdais pasakojama fermos gyventojų istoriją.

Kadras iš filmo „Piligrimai“

Pasaulinį pripažinimą pelnęs lietuviškas filmas „Piligrimai“ (rekomenduojama 7–12 kl. mokiniams) nukels į jautrią Pauliaus ir Indrės kelionę.

Kadras iš filmo „Po saulės“

Jautrus filmas pasakojantis apie kartų skirtumus ir panašumus „Mažytė mama“ (rekomenduojama 5–9 kl. mokiniams) kvies žiūrovus pasvajoti apie draugystę su savo tėvais jaunystėje. Dar vienas filmas kalbantis apie vaikų – tėvų santykius „Po saulės (rekomenduojama 9–12 kl. mokiniams) kvies leistis į atsiminimų, išgalvotų istorijų ir MiniDV juostelėse užfiksuotų įrašų pasakojimus.

Kadras iš filmo „Pirmoji karvė“

Filmų sąrašą papildė ir keletas vaidybinių dramų, kurios nepaliks abejingų. Jaudinantis ir įtemptas filmas „Quo Vadis, Aida?“ (rekomenduojama 9–12 kl. mokiniams) vaizduoja šeimos meilę karo kontekste. Filmas „Paskutinis šokis“ (rekomenduojama 7–12 kl. mokiniams) kvies pažinti mylimos žmonos netekusį Žermeną ir kartu su juo leistis į pakylėjančią kelionę bei atrasti gyvenimo džiaugsmą. Įtraukiantis pasakojimas „Ties virimo riba“ (rekomenduojama 9–12 kl. mokiniams) atvers Londono restorano duris ir kvies pažvelgti į įtemptą virtuvės šefo Endžio Džounso darbą. 2020 m. Niujorko kritikų geriausia pripažinta juosta „Pirmoji karvė“ (rekomenduojama 9–12 kl. mokiniams) pasakoja istoriją iš nesvetingų XIX a. pradžios Oregono žemių, kuriose užsimezga nuoširdi draugystė tarp gabaus virėjo ir laimės ieškančio emigranto.

Informacija apie edukacines veiklas teikiama:
tel. 8 670 25508
el.paštu edukacija@kcromuva.lt

Skip to content