Kviečiame į gyvosios tapybos dirbtuves su popkultūros menininku iš JAV Scott Hattox

Spalio 25 d. kviečiame 6-12 kl. moksleivius į gyvosios tapybos dirbtuves su popkultūros menininku iš JAV Scott Hattox.

Dirbtuvių metu menininkas gyvai pieš siužetą iš gerai žinomų mokslinės fantastikos ar animacijos – „Žvaigždžių karai“, „Marvel“, „Anime“ – filmų. Moksleiviai bus supažindinami su specialia kūrėjo technika ir kviečiami kartu su juo pabaigti tapyti pradėtą paveikslą, kuris bus padovanotas Kauno kino centrui „Romuva“. Autorius mielai papasakos ir atsakys į kylančius klausimus apie populiariosios kultūros superherojus ar filmų kūrimo subtilybes – Scottas yra vaikščiojanti šių fantastinių operų enciklopedija ir vadina save tikru fanu keistuoliu (ang. nerd).

Data: 2023 m. spalio 25 d.
Laikai: 10:00 – 11:30 val. ir 11:30 – 13:00 val.
Vieta: Kauno kino centras „Romuva“ (Laisvės al. 54, Kaunas)

Regitracija: spauskite čia

Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas, būtina registracija. Vietų skaičius labai ribotas. Registracija patvirtinama el. paštu.
Dirbtuvės vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Paveikslo autorius Scott Hattox

Apie Scott Hattox

Kalifornijoje, JAV gyvenantis Scott Hattox visą gyvenimą buvo apėstas komiksų, animacijos ir mokslinės fantastikos – temų, kurios dominuoja jo kūryboje.
Jo meno išskirtinumas – tai didelės apimties ikoniškų personažų, herojų ir superherojų paveikslų tapymas. Šiandien tai jau tikra retenybė, nes dauguma menininkų, dirbančių populiariosios kultūros ir meno lauke atsiriboja nuo klasikinių tapybos technikų ir daug ką atlieka skaitmeniniu būdu. Tuo tarpu Scottas pirmiausia renkasi guašą ant popieriaus ir akrilą ant drobės.

Scott Hattox dalyvauja garsiausiose pasaulio populiariosios kultūros Comic-Con parodose. Per parodas pritraukia lankytojus ne tik savo originaliais ir intriguojančiais kūriniais, bet ir atviru bendravimu bei dalijimusi su auditorija savo užsidegimu nuo teptuko plonybių iki kosminių operų detalių aptarimo.

Scott Hattox darbai buvo atrinkti tarp kitų 222 pasaulio menininkų ir kūrėjų, kurių meno artefaktai dar šiemet bus išskraidinti į Mėnulį Nasa erdvėlaiviu Space X Falcon 9 – į pirmąjį meno muziejų galaktikoje „Lunaprice“! Beje, į pirmąjį Mėnulio muziejų keliauja ir jo darbai sukurti Lietuvoje, Kaune 2022 m. galerijoje po atviru dangumi „No-Fly Zone“. Tai patvirtina menininkui išduotas Space Blue sertifikatas.

Menininkai yra kaip superherojų kūrėjai, siekia to paties tikslo – suteikti žmonėms vilties judėti į priekį“, – įsitikinęs Scott Hattox.

Skip to content