Vaizdo įrašas

Drama, Romantinis

Azijos savaitė: Praėję gyvenimai

Originalo kalba: korėjiečių, anglų, kinų mandarinų, prancūzų

Past Lives

VDU Azijos savaitės metu Kauno kino centras „Romuva“ kviečia atrasti keturis ryškius filmus: Wim Wenders poetišką juostą „Puikias dienos“ (Japonija), Davy Chou režisuostą asmeninės tapatybės paieškų dramą „Sugrįžimas į Seulą“ (Prancūzija, Pietų Korėja), Hirokazu Kore-eda jautrų pasakojimą, kurį malunu patiems išnarplioti, „Monstras“ (Japonija) ir Celine Song lyrišką meilės istoriją „Praėję gyvenimai“ (Pietų Korėja, JAV).

Tu – aklai įsimylėjęs, o tavo simpatija… emigruoja į kitą žemyną. Kaip pasielgsi?

Turėjo praeiti dvylika metų, kol Pietų Korėjoje likęs Hae Sung išdrįso ieškoti į Kanadą išvykusios savo meilės. Pasirodo, ji pakeitė vardą ir išsikėlė Niujorko dangoraižių vertus tikslus. Ar tarp jų liko vietos jausmams? Šio šiuolaikiškai romantiško, svajingo ir iki ašarų autentiško filmo herojai galiausiai susitinka vienai lemtingai savaitei. Jai baigiantis tenka persvarstyti meilės ir likimo, taip pat – šaknų ir ambicijų, sampratas.

Režisierė Celine Song (g. 1988 Pietų Korėjoje) paauglystėje emigravo į Kanadą, o 2014 m. įstojo į Kolumbijos universitetą Niujorke studijuoti dramaturgijos. Tiek debiutinė šios menininkės pjesė teatrui, tiek pirmojo ilgametražio scenarijus atsispiria nuo jos pačios biografijos. Filmo „Praėję gyvenimai“ premjera įvyko Sandanso festivalyje, o Berlinalėje jis nominuotas Auksiniam lokiui.

Režisierius: Celine Song
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Pietų Korėja, JAV
Trukmė: 105 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Greta Lee, Teo Yoo, John Magaro
Skip to content