Vaizdo įrašas

Drama

AZIJOS VAKARAS LAUKO KINE: Ramenai

Originalo kalba: japonų, anglų, mandarinų, kantono kinų

Ramen Shop

Kviečiame į jaukų Azijos vakarą lauko kine, kuriame dėmesį skirsime šildančiam japoniškam patiekalui – ramenams. Prieš filmo peržiūrą šefas Justas Stulpinas atskleis šio patiekalo ruošimo subtilybes ir tradicijas, o po įžanginio pristatymo jūsų lauks gastronomiją ir šeimos istoriją sujungianti drama „Ramenai“. Į kiemelį atkeliaukite anksčiau, nes autentiškos ramenų sriubos galėsite įsigyti čia pat įkurtame „Mono Ramen“ restorane, o „Teatro kiemas“ šiam vakarui paruoš specialių sakės kokteilių!

„Mono Ramen“ – pop-up ramenų restoranas, turėjęs būti ir kebabine, ir taco joint’u, bet tapęs kiosku, kuriame vietoj laikraščių ir Danutės rasit ramenus ir Justą, kuris be virėjo pareigų buvo ir statybininkas, ir valytojas ir copywriter’is.

Renginio programa:
22:15 val. – Justas Stulpinas pasakoja apie ramenus;
22:30 val. – filmo peržiūra
Ramenų kiemelyje galima įsigyti nuo 16:00 val. 

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Jautriame ir šviesiame filme susilieja maisto kultūra ir šeimos drama, kai atrandami ne tik slapti gardžiausi receptai, bet ir giliai užkastos šeimos istorijos. Tai egzotiška, tačiau šilta ir jauki bendražmogiška istorija, kuria norisi mėgautis ir ragauti.

Jaunas vaikinas Masato siekdamas atrasti tiesą apie savo praeitį, palieka savo gimtuosius namus Japonijoje ir leidžiasi į kulinarinę kelionę į Singapūrą, kur jis atranda ne tik skaniausius receptus, bet ir ilgai laikytas šeimos paslaptis. Masato šeima, kilusi iš Singapūro vis dar prisimena japonų invaziją į savo kraštą antrojo pasaulinio karo metais ir šis prisiminimas dramatiškai veikia tarpusavio santykius. Šiame filme susilieja istorinė atmintis, kuri skiria, ir maistas, kuris vienija.

„Ramenai“ – tai filmas apie atleidimą ir susitaikymą. Tačiau ši istorija apipinta įvairiausiais skoniais ir pagardinta įdomiausiais prieskoniais. Ir kaip gi be japoniškosios ramenų sriubos, į kurią nurodo filmo pavadinimas.

Režisierius: Eric Khoo
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2018
Šalis: Singapūras, Japonija, Prancūzija
Trukmė: 90 min
Cenzas: V
Vaidina: Takumi Saitô, Seiko Matsuda, Mark Lee
Skip to content