Vaizdo įrašas

Drama, biografinis, muzikinis

Elvis

Originalo kalba: anglų

Elvis

Elvis Preslis daugelio žmonių sąmonėje iki šiol yra žodžio „muzika“ sinonimas. Rokenrolo karaliumi tituluotas atlikėjas yra viena didžiausių XX a. populiariosios kultūros žvaigždžių – legenda, pakeitusi muzikos istoriją. Šis filmas – tai išsamus biografinis pasakojimas apie 20 metų trukusį Elvio Arono Preslio kelią į muzikos Olimpą, kurį į didžiuosius ekranus perkėlė žymusis Oskarui nominuotas australų režisierius Baz Luhrmann („Didysis Getsbis“, „Mulen Ružas!“).

Įspūdinga, itin vizuali ir legendinės muzikos lydima istorija pasakojama remiantis sudėtingais Elvio santykiais su ilgamečiu jį atradusiu ir išpopuliarinusiu vadybininku Tomu Parkeriu (akt. Tom Hanks). Iki tol negirdėtas Elvio atliekamos muzikos skambesys bei iš proto minias merginų varęs jo laisvas elgesys scenoje sutapo su Amerikos kultūrine revoliucija. Audringų permainų ir sukrėtimų laikotarpį puikiai įkūnijusio dainininko gyvenime taip pat netrūko aistrų – nuo audringos meilės žmonai Priscilai iki ekstravagantiško gyvenimo būdo ir nuolat augusio nesugebėjimo susidoroti su milžinišku šlovės svoriu.

Kovo 12 d. Los Andžele vyks 95-oji Akademijos apdovanojimų šventė, kurioje praėjusių metų geriausiems bus įteiktos „Oskaro“ statulėlės. Šia proga „Romuva“ kviečia savaitę iki iškilmingos ceremonijos praleisti kine ir pamatyti net 7 geriausiam metų filmui nominuotas juostas.

Režisierius: Baz Luhrmann
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2022
Šalis: JAV
Trukmė: 159 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Tom Hanks, Austin Butler, Olivia DeJonge
Skip to content