Vaizdo įrašas

GODOS | Kauno šokio teatras Aura

GODOS | Kauno šokio teatras Aura

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/sokio-spektaklis–godos-384176/

Žodį „godos“ jau vargu ar beišgirsime kasdienėje kalboje, tačiau jame telpa kiekvieno mūsų išgyvenimai, patirtys ir jausmai. Žymios lietuvių choreografės Birutės Letukaitės ir dviejų choreografių iš Norvegijos sukurtame spektaklio „Godos“ pasaulyje susipina praeitis, dabartis ir ateitis, susitinka moteriškas jausmingumas, paslaptingos mitologijos būtybės ir futuristinio pasaulio vizijos. Norvegijos kūrėjų atspirties tašku tapo „godos“, interpretuojamos kaip „širdies daina“, tuo tarpu lietuviškosios dalies inspiracija – gaivališka praeitis ir jos atspindžiai šiandienos žmoguje.

Kas slepiasi užkerėto vilkolakio kailyje, kokius burtus naudoja šiuolaikinės laumės, kas neša laimę, jei nebetikime aitvarais?

Subtiliai užsimindami apie lietuvių mitus ir legendas, šokėjai juda raštais ir formomis, ritmu, primenančiu audimo staklių taukšėjimą. Prie šių staklių prisėda godojantis šiandienos žmogus, kurio išausta juosta tokia kaip gyvenimas: marga mintimis, kokie mes esame dabar ir kokiais tapsime rytoj.

Choreografija: I d. – Anne Ekenes, Pia Holden („Panta Rei“, Norvegija), II d. – Birutė Letukaitė („Aura“, Lietuva)
Kompozitorius: Antanas Jasenka
Asistentė dramaturgijai: Silvija Čižaitė-Rudokienė
Šviesų dailininkas: Vladimiras Šerstabojevas
Kostiumų dailininkas: Coal Studio, Thom Bara
Atlikimas: Ester Bega, Julija Strupaitė, Marine Fernandez, Pepe Jaimes, Susanna Magio, Clara Giambino
Trukmė: 50 min.

Režisierius:
Skip to content