Vaizdo įrašas

Komedija, Drama, Kriminalinis

Išparduota! Kino piknikas: Maskaradas

Originalo kalba: anglų, italų, prancūzų

Mascarade

Specialaus renginio bilietais prekiauja ir dalyvių registraciją vykdo „Vieno prancūzų sandėliukas“. Norėdami užsiregistruoti, susisiekite asmenine žinute partnerių „Facebook“ paslyroje: https://www.facebook.com/VienoPrancuzoSandeliukas.

Frankofonijos mėnesio proga kartu su „Vieno prancūzo sandėliuku“ ir „La Petite Patisserie“ kviečiame piknikui kine. Siūlome pasikalbėti apie gyvenimo džiaugsmelius ir prancūziškas stalo tradicijas (mūsų piknike svečiuosis profesionalus virtuvės šefas Evaldas Žaliukas bei vyno ir šampano edukacijų organizatorė Raminta Palionė). Kviesime ragauti Grand Cru šampaną, mėgausimės prancūziškais sūriais ir kepiniais bei pažiūrėsime intrigų kupiną prancūzų režisieriaus Nicolas Bedos filmą „Maskaradą“.

Kaina dviems asmenims: 38 Eur

Į kainą įskaičiuota: bilietai į kiną, prancūziško autentiško sūrio ir prancūziškų kepinių lauknešėlis.

Meilė, aistra ir kriminalas Provanso fone. Visos sudedamosios dalys, dėl kurių žiūrovai myli prancūzų kiną, bus ir naujausiame Nicola Bedos filme „Maskaradas“. Dar visai neseniai šis režisierius pavergė mūsų širdis su filmu „Nuostabi epocha“.

Adrienas ir Margot – jauni ir gražūs žmonės, kurie nori imti iš gyvenimo viską. Savo tikslų jie siekia skirtingais keliais, tačiau likimas suveda juos į vieną aukštuomenės vakarėlį. Marta ir Simonas – jau pagyvenę ir nemažai pasiekę elito atstovai. Nostalgijos ar nuobodulio vedini, jie nesiekia ramaus gyvenimo savo komforto zonoje. Gyvenimas netrukus apsivers visiems šios istorijos herojams. Daugiakampė meilės istorija, kuri įtrauks ir nepaleis iki finalinių titrų. Prancūzijoje filmas jau pačią pirmą rodymo dieną tapo pačiu žiūrimiausiu.

Režisierius: Nicolas Bedos
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2022
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 134 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Francois Cluzet, Pierre Niney, Isabelle Adjani, Marine Vacth
Skip to content