Vaizdo įrašas

Komedija, Romantinis

JONINĖS LAUKO KINE: „Tulpės, meilė, garbė ir dviratis“ + vainikėlių dirbtuvės

Originalo kalba: italų

Tulipani: Liefde, eer en een fiets

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Kauno kino centras „Romuva“ kviečia į specialų Joninėms skirtą lauko kino seansą. Vakarą pradėsime gėlių vainikų pynimo dirbtuvėmis, o jais pasipuošę žiūrėsime vasarišką ir romantišką juostą „Tulpės, meilė, garbė ir dviratis“, kurioje netrūksta gamtos grožio.

Oscaro laureato Mike van Diem filmas „Tulpės, meilė, garbė ir dviratis“, kurio dalis scenų buvo filmuotos Kaune, – ryški ir nenuspejama komedija, persmelkianti itališku sodrumu bei už savo ir artimųjų laisvę kovojančio žmogaus drąsa.

Olandas Gaukė, praradęs savo ūkį per 1953 metų potvynius, dviračiu numina į saulės pleškinamus Italijos pietus, kur pradeda gyvenimą iš naujo. Mažo Apulijos kaimelio pakraštyje jis sukuria pasakišką tulpių verslą, o po aistringų meilės nuotykių ir audringų kovų su abejotinais itališko biznio papročiais tampa gyva legenda, kol vieną dieną staiga dingsta. Po trisdešimties metų Italijos policijos inspektorius mėgina atskleisti tikrąją istoriją, tačiau atskirti faktus nuo prasimanymų, pasirodo, nėra taip lengva. Ypač, kai pasakojimo dalyvius nuolat lydi įvairūs atsitiktinumai ir netikėtos akistatos.

Renginio programa:
22:30 val. – gėlių vainikėlių pynimo dirbtuvės;
23:15 val. – filmo peržiūra.

Režisierius: Mike Van Diem
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2017
Šalis: Olandija
Trukmė: 90 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Ksenia Solo, Gijs Naber, Lidia Vitale, Donatella Finocchiaro, Michele Venitucci, Anneke Sluiters, Toto Onnis, Gianni Pezzolla
Skip to content