Vaizdo įrašas

Drama, Mistinis

KINAS KAIP TERAPIJA: Melancholija

Originalo kalba: anglų

Melancholia

Renginys nemokamas. Būtina registracija: https://forms.gle/6x3yEQVcBRvHDWXE6

Kartu su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru kviečiame geriau save pažinti kino pagalba. Trečiajame renginių ciklo seanse rodysime danų kino meistro Larso von Triero dramą „Melancholija“. Po peržiūros psichologė Oksana Čekavičienė supažindins žiūrovus su kino terapijos pagrindais, padės filmą analizuoti vertinant savo vidinius išgyvenimus ir emocijas. 

Apie filmą. Į Žemę skriejant paslaptingai planetai, sukelsiančiai neišvengiamą pasaulio pabaigą, dvi seserys (vaid. Kirsten Dunst ir Charlotte Gainsburg) bando padėti viena kitai susitaikyti su likimu. Nepaprastai vizuali ir įsimintina, daugybės žiūrovų širdis pavergusi apokaliptinė drama leidžia artėjančios katastrofos akivaizdoje pajusti gyvenimo trapumo grožį. 

Renginių metu miestiečiams pristatome nemokamų filmų peržiūrų programą lydimą psichologų ir psichikos sveikatos specialistų pristatymų, diskusijų ir terapinių pokalbių apie emocinę savijautą. Programą sudaro filmai, nagrinėjantys nerimo bei ligos įveikos, krizių patyrimo, savižudybės išgyvenimo, santykių bei savęs ieškojimo temas. 

Projekto veiklas organizuoja Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendindamas Kauno miesto savižudybių prevencijos modelio veiklas.

     

Režisierius: Lars von Trier
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2011
Šalis: Danija, Švedija, Prancūzija, Vokietija
Trukmė: 131 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Kiefer Sutherland
Skip to content