Vaizdo įrašas

Komedija, Drama

KINAS KAIP TERAPIJA: Nesijaudink, jis toli nenueis

Originalo kalba: anglų

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Renginys nemokamas. Būtina registracija:https://forms.gle/j67vDGWdEaxevpgH6

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Kartu su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru kviečiame geriau save pažinti kino pagalba. Paskutinis šio sezono renginių ciklo seansas keliasi į lauką ir kvies pamatyti įkvepiančią dramą „Nesijaudink, jis toli nenueis“, kalbančią apie pokyčius bei naują gyvenimo prasmę. Prieš peržiūrą psichologė Giedrė Starkevičiūtė supažindins žiūrovus su kino terapijos pagrindais, padės pasiruošti filmą analizuoti vertinant savo vidinius išgyvenimus ir emocijas. 

Džonas Kalahanas (Joaquin Phoenix) aistringai myli gyvenimą, mėto nešvankius juokelius ir mėgsta išgerti. Bet po vieno audringo vakarėlio jis patenka į siaubingą autoavariją. Paralyžiuotas, ilgai įkalbinėjamas, jis pagaliau pradeda lankyti anoniminių alkoholikų susirinkimus, kurių metu atranda savo talentą – pasirodo, Džonas yra labai gabus karikatūristas, kurio laukia tarptautinis pripažinimas.

Ši jaudinanti ir šmaikšti režisieriaus, „Oskaro“ nominanto Gus Van Santo („Gerasis Vilas Hantingas“, „Milkas“) drama yra pagrįsta tikrais faktais, bylojančiais apie gydomąją kūrybos galią.

Renginių metu miestiečiams pristatome nemokamų filmų peržiūrų programą lydimą psichologų ir psichikos sveikatos specialistų pristatymų, diskusijų ir terapinių pokalbių apie emocinę savijautą. Programą sudaro filmai, nagrinėjantys nerimo bei ligos įveikos, krizių patyrimo, savižudybės išgyvenimo, santykių bei savęs ieškojimo temas. 

Projekto veiklas organizuoja Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendindamas Kauno miesto savižudybių prevencijos modelio veiklas.

     

Režisierius: Gus Van Sant
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2018
Šalis: JAV
Trukmė: 113 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Joaquin Phoenix, Jonah Hill, Rooney Mara
Skip to content