Vaizdo įrašas

Drama, Romantinis

Vietų nebėra! KINAS KAIP TERAPIJA: Praėję gyvenimai

Originalo kalba: korėjiečių, anglų, kinų mandarinų, prancūzų

Past Lives

Renginys nemokamas. Būtina registracija: https://forms.gle/6aQJgYo1CqYfKkVZA

Kartu su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru kviečiame geriau save pažinti kino pagalba. Penktame renginių ciklo seanse rodysime dviems „Oskaro“ statulėlėms nominuotą dramą „Praėję gyvenimai“, kalbančią apie neišpildytą meilę, žmonių artumą bei likimą, kuris juos vis išskiria ir sujungia. Po peržiūros psichologė Oksana Čekavičienė supažindins žiūrovus su kino terapijos pagrindais, padės filmą analizuoti vertinant savo vidinius išgyvenimus ir emocijas. 

Turėjo praeiti dvylika metų, kol Pietų Korėjoje likęs Hae Sung išdrįso ieškoti į Kanadą išvykusios savo meilės. Pasirodo, ji pakeitė vardą ir išsikėlė Niujorko dangoraižių vertus tikslus. Ar tarp jų liko vietos jausmams? Šio šiuolaikiškai romantiško, svajingo ir iki ašarų autentiško filmo herojai galiausiai susitinka vienai lemtingai savaitei. Jai baigiantis tenka persvarstyti meilės ir likimo, taip pat – šaknų ir ambicijų, sampratas.

Režisierė Celine Song (g. 1988 Pietų Korėjoje) paauglystėje emigravo į Kanadą, o 2014 m. įstojo į Kolumbijos universitetą Niujorke studijuoti dramaturgijos. Tiek debiutinė šios menininkės pjesė teatrui, tiek pirmojo ilgametražio scenarijus atsispiria nuo jos pačios biografijos. Filmo „Praėję gyvenimai“ premjera įvyko Sandanso festivalyje, o Berlinalėje jis nominuotas Auksiniam lokiui.

Renginių metu miestiečiams pristatome nemokamų filmų peržiūrų programą lydimą psichologų ir psichikos sveikatos specialistų pristatymų, diskusijų ir terapinių pokalbių apie emocinę savijautą. Programą sudaro filmai, nagrinėjantys nerimo bei ligos įveikos, krizių patyrimo, savižudybės išgyvenimo, santykių bei savęs ieškojimo temas. 

Projekto veiklas organizuoja Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendindamas Kauno miesto savižudybių prevencijos modelio veiklas.

     

Režisierius: Celine Song
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Pietų Korėja, JAV
Trukmė: 105 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Greta Lee, Teo Yoo, John Magaro
Skip to content