Vaizdo įrašas

Komedija, Drama, Fantastika

Kino diena: Nuostabi epocha

Originalo kalba: italų

La Belle Epoque

Tarptautinės kino dienos proga „Romuva“ kviečia į nemokamą filmo „Nuostabi epocha“ seansą. Bilietus galima atsiimti kino teatro kasoje darbo metu iki seanso pradžios. 

Kino magijos pripildyta juosta kvies pasinerti į nostalgišką fantastinį nuotykį ir leis iš naujo pamilti režisieriaus Nicolas Bedos braižą, belaukiant naujausio jo filmo „Maskaradas“ premjeros sausį.

Antuano valdoma įmonė teikia unikalias kelionių laiku paslaugas. Klientui pageidaujant, kompanija preciziškai atkuria jo užsakomą laikmetį ir vietą, suteikdama galimybę sugrįžti į bet kurį praeities epizodą ir sudalyvauti iki smulkiausių detalių surežisuotame spektaklyje. Sykį ant įmonės durų slenksčio išdygsta talentingas dailininkas Viktoras. Santykių krizę su žmona išgyvenantis vyras tenori vieno – sugrįžti į tą 1970-ųjų savaitę, kai sutiko šią moterį, tapusią jo gyvenimo meile ir išgyventi tuomet patirtus jausmus. Tarsi smagus nuotykis prasidėjęs spektaklis suteikia Viktorui antrą kvėpavimą bei ištrina ribą tarp fikcijos ir realybės – į kelionę praeities labirintais leidęsis vyras nė negalėjo numatyti, jog paleisti praeitį – šitaip sunku…

Į Kauno kino centrą „Romuva“ sugrįžta tradicinis „Šventinis komedijų klubas“. Pakilią nuotaiką kurti padės žiūrovų pamėgtos klasikinės bei naujausios komedijos. Lemputėmis pasipuošusiame kino teatre lankytojus džiugins tokie filmai kaip „Liūdesio trikampis“, „Tobuli melagiai“, „Didysis Lebovskis“, „Ponia Haris vyksta į Paryžių“, „Įsimylėjusi Figaro“, „Meilės reikalai“, „Gerasis bosas“ „Neįtikėtina, bet tiesa“, „Nuostabi epocha“ ir seansas šeimoms „Meškio Tedžio Kalėdos“. 

Visus šventinius seansus galite peržiūrėti čia.

Režisierius: Nicolas Bedos
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2019
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 115 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier, Fanny Ardant
Skip to content