Vaizdo įrašas

Komedija, Animacija, Šeimos

KINO POPIETĖ VAIKAMS: Garfildas + žaidimai su animatorėmis

Originalo kalba: įgarsinta lietuviškai

The Garfield Movie

05-25 12:30 Didžioji salė

Mažuosius žiūrovus kviečiame į smagų renginį, kuriame jų lauks ne tik visiems gerai pažįstamo ir mylimo katino Garfildo naujas filmas, bet ir žaidimai su animatorėmis „Saulė ir Jūra“. Lauke priešais kino teatrą dalyviai kartu su edukatorėmis žais su muilo burbulais, pasipuoš blizgučiais bei netikromis spalvingomis tatuiruotėmis. Jei oras apniuks, kviesime žaisti kino teatro hole.

Renginio programa:
12:30 val. – nuotaikingi užsiėmimai su animatorėmis priešais kino teatrą;
13:30 val. – filmo peržiūra (101 min.)

Garfildas visiškai patenkintas savo gyvenimu: jaukiuose namuose kompaniją jam palaiko šunelis Odis ir žmogus Džonas, o nuotaiką, kai reikia, visuomet pakelia ką tik iškepta lazanijos porcija. Save gerbiančiam naminiam katinui daugiau nieko ir nereikia. Kol netikėtos aplinkybės nubloškia Garfildą į lauką ir dar toli nuo namų.

Lyg to būtų maža, netikėtai sutiktas storžievis ir truputį gąsdinantis laukinis katinas Vikas paaiškėja besantis tikrasis Garfildo tėtis! Gerai bent, kad visame šitam siaube Garfildas atsidūrė ne vienas, o su Odžiu. Vadovaujami patyrusio laukinio katino, abu bičiuliai leidžiasi į didžiausią gyvenimo nuotykį, siekdami sugrįžti į jaukiuosius savo namus, kur jų laukia vis labiau nerimaujantis Džonas ir, žinoma, kvapni ir karšta lazanija.

Režisierius: Mark Dindal
Metai: 2024
Šalis: JAV
Trukmė: 101 min
Cenzas: N-7
Skip to content