Vaizdo įrašas

Šeimos

KP24: Festivalio atidarymas vaikams

Originalo kalba: įgarsinta lietuviškai

KP24: Festival Opening for Kids

Džiugus klegesys, žaidimai, vaišės ir du animaciniai filmai „Barbora“ bei „Kanopos ir pačiūžos“ – kovo 16 d. kino namuose „Romuva“ pirmą kartą vyks specialiai vaikams skirta šventė – „Kino pavasario“ atidarymas vaikams.

Atidarymo dalyvius jau 11:45 val. pasitiks studijos „Linksmasis lagaminas“ animatoriai ir jų kuriami personažai, įtrauksiantys dalyvius į nuotaikingą šurmulį. Čia lauks linksmybės, kūrybinės užduotys, šokiai, kvietimas ryškiai puoštis, lankstyti balionus, vaišintis „Habits Bakery“ kepiniais ar tiesiog žaisti. 

Programa:
11:45 val. – kūrybiniai užsiėmimai su „Linksmasis lagaminas“ animatoriais.
12:45 val. – filmų peržiūra.

Kanopos ir pačiūžos (Hoofs on Skates)
Lietuva, 2024, 12 min
Kalba: dialogų nėra
Subtitrai: subtitrų nėra
Režisierė(-ius): Ignas Meilūnas

Gražią žiemos dieną du draugai – Paršelis ir Karvė – kuo smagiausiai leidžia laiką čiuožinėdami ant užšalusio ežero, kai staiga supranta, jog po juo, apačioje, gyvena kažkas labai baisus ir didelis. Vis dėlto, tas kažkas prašo pagalbos, tad svetimo baimę įveikę bičiuliai pasiryžta padėti ir susipažįsta su kitu, itin paslaptingu pasauliu.

Barbora (Basia)
Lenkija, Lietuva, 2024, 40 min
Kalba: lietuvių
Režisierė(-ius): Marcin Wasilewski, Ignas Meilūnas
Įgarsina: Marija Petravičiūtė, Pijus Narijauskas, Laila Lapienytė, Adelė Teresiūtė-Aukštikalnė, Kevin Stodolkievicz, Ignas Meilūnas, Elena Meilūnaitė, Morta Meilūnaitė

Animacinis filmas „Barbora“ – tikros mergaitės tikri nuotykiai! Barbora yra kiekvieno penkiamečio herojė – ryžtinga mergaitė, kuri dar tik mokosi pažinti pasaulį. Kartu su mama, tėčiu, broliais Jonuku ir Pranuku, savo mylimu pliušiniu žaisliuku Meškiu Barbora kasdien patiria gausybę gyvenimiškų nuotykių. Kaip ir tūkstančiai kitų vaikų, ji yra smalsi ir kupina idėjų, tačiau kartais būna irzli ir virsta ginčytis linkusia neklaužada. Kasdien Barbora sugalvoja ką nors naujo – šiandien ji nori tapti balerina, o rytoj – laukinių gyvūnų dresuotoja. Barboros pasaulyje kiekviena diena yra nuotykis. Animacinis filmas sukurtas pagal Zofios Staneckos ir Marianos Oklejak knygas vaikams.

Vaikams iki 2 m. bilietas nemokamas, atžalas prašysime sodinti suaugusiems ant kelių.

Režisierius: Ignas Meilūnas, Marcin Wasilewski
Trukmė: 57 min
Cenzas: V
Skip to content