Vaizdo įrašas

Drama, Siaubo, Fantastika

Kraupios istorijos: Šokių aikštelės dukros

Originalo kalba: lenkų

Córki dancingu

Seansą pristatys pati filmo režisierė Agnieszka Smoczyńska.

Kauno kino centras „Romuva“ kartu su Nacionaliniu M. K. Čiurlionio dailės muziejumi, Adomo Mickevičiaus institutu (AMI) ir Lenkijos institutu Vilniuje kviečia žiūrovus į žanrinio kino filmų ciklą. Specialiai atrinkti penkių filmų seansai lydi muziejuje eksponuojamą parodą „Kraupios istorijos: Aleksandra Waliszewska ir Rytų bei Šiaurės Europos simbolizmas“.

Su muziejaus apyranke kviečiame bilietą į seansą įsigyti už specialią kainą – 3 eurus. Taip pat su „Šokių aikštelės dukros“ seanso bilietu Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų galėsite aplankyti su 50 % nuolaida (akcija galioja dvi savaites po seanso) Nuolaida galioja bilietus perkant tik kino teatro arba muziejaus kasose (negalioja internetu).

Bravūriškas vaidybinis Agnieszkos Smoczyńskos debiutas. Pasakiška XX a. 9 dešimtmečio Lenkijos Liaudies Respublikos vizija, šokių aikštelių ir naktinių klubų pasaulis, atsiduodantis cigarečių dūmais ir degtine. Į šią šalį patenka dvi sirenos, kurios užkariauja Varšuvos muzikinę sceną. Tačiau sirenų vieta vandenyje, o ne sausumoje. Ar joms pavyks suderinti savo laukinę prigimtį su žmogiškais troškimai?

Įspūdingas žanrų hibridas: pasakos, siaubo filmo ir miuziklo mišinys. Tuo pačiu tai vienas įstabiausių filmų apie brendimą, tapimą moterimi bei patrauklaus suaugusiųjų gyvenimo pavojus.

Režisierius: Agnieszka Smoczyńska
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2015
Šalis: Lenkija
Trukmė: 92 min
Cenzas: N-18
Vaidina: Marta Mazurek, Michalina Olszanska, Kinga Preis
Skip to content