Vaizdo įrašas

Komedija, Drama

PERSIKELIA Į VIDŲ! Kvepalai

Originalo kalba: prancūzų

Les parfums

DĖMESIO! Dėl prastų oro sąlygų ir didelės lietaus tikimybės, seansas persikelia į „Romuvos“ Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Visus seanso žiūrovus nemokamai šviežių vaisių sulčių ledais vaišins mūsų partneriai „SUN365 Juice & Smoothies“ (dovanos vertė: 6 eur.)

Anė Valberg kažkada buvo tikra kvepalų industrijos pažiba. Išskirtinę uoslę ir neeilinį talentą turinti moteris kūrė didžiulės sėkmės sulaukiančius kvepalus ir pati galėjo rinktis, su kuo nori dirbti. Tačiau vieną dieną nutinka pats baisiausias dalykas parfumeriui: Anė praranda uoslę. Nors užsakymai staigiai išsenka, prisitaikyti prie naujos realybės Anei sekasi kur kas sunkiau. Pripratusi prie pagyrų ir liaupsių, savanaudiška, temperamentinga ir arogantiška moteris ir toliau elgiasi kaip diva, nekreipdama dėmesio į aplinkinių jausmus bei norus. Jai atleidus jau kelintą asmeninį vairuotoją, likimas ją suveda su Giljomu. Sudėtingą skyrybų procesą išgyvenantis vyras tiesiog privalo išlaikyti šį darbą, jei nori ir toliau matytis su savo dešimtmete dukra.

Sunkiai pakęsdami vienas kitą, tačiau priversti bendradarbiauti, Anė ir Giljomas pamažu ima keistis. Kasdien vienas apie kitą sužinodami kažką naujo, jie ima geriau pažinti ir patys save. O kadangi nė vienas nepasižymi itin išlavintu gebėjimu patylėti, jų pastebėjimai, komentarai ir replikos, nors ir ne visuomet malonios, atveria akis dėl dalykų, apie kuriuos niekas kitas jiems niekuomet nėra užsiminęs.

Režisierius: Gregory Magne
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2020
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 100 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Emmanuelle Devos, Gregory Montel, Zelie Rixhon
Skip to content