Vaizdo įrašas

Komedija

LAUKO KINAS: Atostogos prancūziškai

Originalo kalba: prancūzų

Joyeuse retraite 2

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Sutuoktinių porelei Filipui  ir Marlow pagaliau atostogos! Pats metas pamiršti viską ir pasinerti į poilsio malonumus. Ilgus metus dėję centą prie cento jie pagaliau įsigijo nuosavą vasaros rezidenciją saulėtoje Portugalijoje. Tad pabėgti iš namų Prancūzijoje, galima bus kada tik užsinorėjus. Saulė, jūra, žydras dangus, tingūs rytai ir ilgi ramūs vakarai be vaikų ir anūkų savo namų terasoje – kas gali būti geriau.

Bet tik pradėk svajoti ir būtinai kas nors nutiks! Dukros Sesilės skambutis sujaukia viską. Jai reikia, kad kažas prižiūrėtų vaikus, o atostogos su seneliais Portugalijoje atrodo kaip pats geriausias variantas. Kartu su anūkais tūkstančius kilometrų iki savo svajonių namų nukeliavusius Filipą ir Marlow ištinka dar vienas šokas. Naujasis namas visai nepanašus į svajonių vasaros rezidenciją – tai tiesiog statybų aikštelė pilna plytų, cemento su klaikiai žviegiančiu asilu. Kažkur įsivėlė maža klaidelė ir namelis dar nepabaigtas.

Filipui ir Marlow tenka raitotis rankoves ir namą įsirenginėti patiems. Namo įrengimas sutuoktinius įvelia į neįtikėtinų įvykių sūkurį ir išsiblaškę seneliai netyčia pameta savo anūkus. O po dviejų dienų apžiūrėti naujųjų namų atskrenda vaikučių tėvai. Čia ir prasideda nuotykiai.

Režisierius: Fabrice Bracq
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2021
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 91 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Thierry Lhermitte, Michèle Laroque, Constance Labbé, Gabriela Barros
Skip to content