Vaizdo įrašas

Komedija, Drama

LAUKO KINAS: Dar po vieną

Originalo kalba: danų

Druk

Esant nepalankiam orui, renginys bus perkeliamas į „Romuvos“ Didžiąją salę (Laisvės al. 54). Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Tarptautinės alaus dienos proga, rugpjūčio 5-ąją, vienam seansui į „Romuvos“ lauko kiną sugrįžta geriausiu 2020 m. Europos filmu išrinkta juosta „Dar po vieną“.

Yra teorija, teigianti, kad žmogaus kraujyje nuo gimimo esama pusės promilės alkoholio deficitas – išgėrus tam tikrą kiekį, atsiveria mintys, išsisklaido nerimas ir užgimsta kūrybingumas. Įkvėpti tokios idėjos, Martinas ir trys jo draugai, gyvenimo išvarginti vidurinės mokyklos mokytojai, įsitraukia į eksperimentą – darbo dienomis palaiko nuolatinį girtumą. Iš pradžių draugus apėmęs pakylėjimas įkvepia eksperimentuoti toliau, tačiau ilgainiui tampa aišku, kad alkoholis gal ir įsiūbavo pasaulio istoriją, bet už kasdienius veiksmus tenka atsakyti.

Filmas apdovanotas Europos kino akademijos aukščiausiu įvertinimu už geriausią metų filmą bei geriausią scenarijų, aktorius Mads Mikkelsen pripažintas geriausiu aktoriumi, o Thomas Vinterberg – geriausiu režisieriumi.

Režisierius: Thomas Vinterberg
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2020
Šalis: Danija
Trukmė: 117 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang
Skip to content