Vaizdo įrašas

Komedija

LAUKO KINAS: Gerasis bosas

Originalo kalba: ispanų

El Buen Patrón

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Charizmatiškas fabriko savininkas Blankas (Javieras Bardemas) gyvena įtampoje, nes trokšta geriausio vietinio verslo apdovanojimo. Viskas turi būti tobula! Tačiau nepriekaištingos įmonės iliuzija bliūkšta – Blankas turi susitvarkyti su kerštingu atleistu darbininku, prislėgtu vadovu ir juo pačiu susižavėjusia ambicinga praktikante. Gerasis bosas begėdiškai kišasi į pavaldinių asmeninius gyvenimus ir peržengia visas įmanomas ribas, sukeldamas grandininę reakciją ir nenumatytas pasekmes.

„Vienareikšmiškas hitas tiek užsienyje (įtrauktas į trumpąjį nominacijų „Oskarams“ sąrašą), tiek namie (rekordinis skaičius Ispanijos „Goya“ nominacijų), „Gerasis bosas“ yra vienas linksmiausių šių metų filmų. Velniškai žavingą, savo karjeros aukštumoje pasirodantį Javierą Bardemą pakvietęs vadovauti gamyklai, de Aranoa tiksliai sustyguoja satyrą apie morališkai žlugusią korporacinę kultūrą. Tai tragikomedija, kuri sukelia nevaldomą juoką ir pataiko į visus savo taikinius socialinėje hierarchijoje.“ (Andrei Tănăsescu)

Režisierius: Fernando León de Aranoa
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2021
Šalis: Ispanija
Trukmė: 120 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Javier Bardem, Manolo Solo, Almudena Amor, Óscar de la Fuente
Skip to content