Vaizdo įrašas

Dokumentika

LAUKO KINAS | Helmutas Newtonas: begėdiškas grožis

Originalo kalba: anglų, prancūzų, vokiečių

Helmut Newton: The Bad and the Beautiful

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Rugpjūčio 19-ąją minima Pasaulinė fotografijos diena, kurios proga kviečiame pažinti legendinį mados fotografą Helmutą Newtoną ir patiems įsiamžinti momentinėse nuotraukose. Momentinių nuotraukų kampelį lauko kino erdvėje įkurs renginio partneriai „Retro veidrodis“

Renginio eiga:
21:00 val. – laikas momentinėms nuotraukoms kiemelyje;
22:00 val. – filmo peržiūra.

Gražiausios Holivudo moterys buvo kultinio fotografo Helmuto Newtono kūrybos įkvėpimas. Laužydamas nusistovėjusias normas H. Newtonas ikoniškuose kadruose įamžino tokias kino ir mados pasaulio legendas kaip Ana Wintour, Grace Jones, Charlotte Rampling, Isabella Rossellini. Dabar jos dalinasi prisiminimais ir pateikia savo interpretacijas apie prieštaringai vertinamo genijaus gyvenimą ir kūrybą. Provokuojančiai moteris vaizduojantys kadrai iki šiol kelia klausimą: jos menininko akyse buvo subjektai ar objektai? H. Newtonas šiemet būtų šventęs savo šimtąjį gimtadienį, tad šis filmas – gimtadienio dovana visiems fotografijos menui neabejingiems žiūrovams.

Režisierius: Gero von Boehm
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2020
Šalis: Vokietija
Trukmė: 93 min
Cenzas: N-13
Skip to content