Vaizdo įrašas

Drama

LAUKO KINAS: Knygynas

Originalo kalba: anglų

The Bookshop

ĮĖJIMAS TIK SU KVIETIMAIS. Nemokamus kvietimus galite atsiimti Lietuvos švietimo istorijos muziejuje rugpjūčio 10 – 16 d. (muziejaus darbo laiku).

Kino namų  Romuva“ partneris Lietuvos švietimo istorijos muziejaus istorija prasidėjo prieš 100 metų. Ilgamečio muziejaus direktoriaus, jo įkūrėjo Vinco Ruzgo įkvepianti iniciatyva ir indėlis nušvietė ir tolesnę sėkmingą muziejaus veiklą. Šiandieną muziejus – atviras visuomenei, pristatantis reikšmingiausius švietimo raidos etapus, sukauptas muziejines vertybes, pasakojantis istorijas ir dalinantis prisiminimais.

Lietuvos švietimo istorijos muziejus, tęsdamas Vinco Ruzgo iniciatyvą, į savo erdves kviesti išskirtines asmenybes bei unikalius projektus, muziejaus lankytojams ir miesto svečiams dovanoja smaragdinį šimtmečio vakarą – nemokamą filmo „Knygynas (The Bookshop)“ (Jungtinė Karalystė, Rež. Isabel Coixet, 2017) peržiūrą.

APIE FILMĄ:

Subtilus ir inteligentiškai intriguojantis kino filmas „Knygynas“, nukelia į 1959-ųjų Angliją. Į nedidelį provincijos miestelį atsikrausto jauna našlė – Florens Gryn. Ji įsigyja nedidelį apleistą namą ir atidaro jame knygyną. Didžioji Florens gyvenimo svajonė išsipildo. Tačiau miestelis konservatyvus ir jame vyrauja senamadiškos pažiūros, o knygyne galima įsigyti ir, tam metui, šokiruojančios literatūros – „Lolita“ ar „451 Farenheito“. Florens susiranda užtarėją ir stoja į kovą už savo svajonę.

VIETA: Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (įėjimas iš Totorių g.)

VAKARO PROGRAMA:

Nuo 21 val. muziejaus kiemelyje užkandžiai, muzikinis fonas.

Nuo 22 val. kino filmas „Knygynas“.

Renginio metu perkybą vykdys ir skaniausiais prancūziškais blyneliais bei vafliais pasivaišinti kvies šeimyninis prekinis ženklas „Pankiki“.

Režisierius: Isabel Coixet
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2017
Šalis: Jungtinė Karalystė
Trukmė: 113 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Emily Mortimer, Bill Nighy
Skip to content