Vaizdo įrašas

Drama, Romantinis

LAUKO KINAS: Likimas ir fantazijos

Originalo kalba: japonų

Guzen to Sozo

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Netikėtas meilės trikampis, nepavykęs planas suvilioti ir nesusipratimo nulemtas susitikimas. Trys istorijos apie santykių sudėtingumą, filme pasakojamos per sutapimus įsimylėjusių moterų gyvenimuose. Meiko susivokia, kad vyras, kurį beįsimylinti jos geriausia draugė, yra jos buvęs vaikinas. Nao sutinka įvykdyti savo „draugo su privalumais“ planą prieš jo profesorių. Nacuko sutinka moterį, kurią mano pažįstanti ir tai paskatina jas abi išpažinti širdyse ilgai slėptus jausmus.

„Ikvėptas Erico Rohmero „Pasimatymų Paryžiuje“, Ryûsuke Hamaguchi („Drive My Car“) kuria universalių istorijų apie santykius, troškimus ir sutapimus variacijas šiuolaikinėje ar netolimos ateities Japonijoje. Meistriškai parašyti dialogai, kompleksiškos moterų personažės ir režisieriaus vaizduotė kuria gilias susitikimų patirtis ir per jas neišvengiamai komentuoja šiuolaikinę Japonijos visuomenę.“ (Ignė Smilingytė)

Pasaulinė premjera: Berlyno kino festivalis, Konkursinė programa, 2021 m.
Apdovanojimai: „Sidabrinis lokys“, Berlyno kino festivalis, 2021 m.

Režisierius: Ryûsuke Hamaguchi
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2021
Šalis: Japonija
Trukmė: 121 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Kotone Furukawa, Ayumu Nakajima, Hyunri , Kiyohiko Shibukawa, Katsuki Mori, Shouma Kai as Sasaki, Fusako Urabe, Aoba Kawai
Skip to content