Vaizdo įrašas

Drama, Melodrama

LAUKO KINAS: Mano mažytė žmona

Originalo kalba: lietuvių

Mano mažytė žmona

Lietuvos kino centras ir Kino namai „Romuva“ kviečia į nemokamą restauruoto ir šiuolaikiniams kino ekranams pritaikyto lietuviškos kino klasikos filmo „Mano mažytė žmona“ (rež. Raimundas Banionis, 1985 m.) premjerą! Filmas bus rodomas su subtitrais kurtiesiems ir neprigirdintiems (SKN). Filmą pristatys kino kritikas Gediminas Jankauskas.

Nemokamus bilietus į renginį galima atsiimti kino teatro kasoje darbo laiku.

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Debiutinis režisieriaus Raimundo Banionio vaidybinis filmas, kurio pagrindinės herojos, abiturientės Rūta (akt. Eleonora Koriznaitė), Auksė (akt. Ingeborga Dapkūnaitė) ir Kauno politechnikos instituto studentas Linas (akt. Saulius Balandis) susipažįsta Kauno lauko kavinėje. Tarp svajojančios tapti zoologe Rūtos ir Lino užsimezga artimi jausmai, ir jie pradeda leisti laiką kartu su bičiuliais – Lino bendramoksliu Tomu (akt. Linas Paugis), fotografu Vytu (akt Juozas Marcinkevičius), jo padėjėju Staseliu (akt Arūnas Sakalauskas). Kiekvienas šioje „šutvėje“, kaip jie patys save vadina, turi savų problemų. Filme atskleidžiama jaunų žmonių nuotaika ir jausmai, jaunosios kartos siekis kovoti dėl nepriklausomybės ir laisvės patirti ir kurti savo gyvenimus taip kaip norisi jiems.

Režisierius: Raimundas Banionis
Subtitrai: SKN subtitrai
Metai: 1985
Šalis: Lietuva
Trukmė: 80 min
Cenzas: V
Vaidina: Eleonora Koriznaitė, Saulius Balandis, Ingeborga Dapkūnaitė, Linas Paugis, Juozas Marcinkevičius, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Paukštė, Eleonora Matulaitė
Platintojas: Lietuvos kino centras
Skip to content