Vaizdo įrašas

Komedija

LAUKO KINAS: Mano šuo Kvanka

Originalo kalba: prancūzų

Mon chien stupide

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Rugpjūčio 26 d. pasaulyje minima Tarptautinė šuns diena. Šia proga į kiną kviečiame visus keturkojų mylėtojus. Lauko kino kiemelyje įsikurs „Penkta koja“, galėsite atvežti paramą: sausą maistą, konservus, švaros prekes, guoliukus, susipažinti su prieglaudos savanoriais ir jų veikla. O sutemus žiūrėsime mielą prancūzišką komediją „Mano šuo Kvanka“ apie ypatingą šuns ir žmogaus draugystę. Primename, kad „Romuvos“ lauko kinas – draugiškas keturkojams. 

Renginio eiga:
21:30 val. – laikas susipažinimui su „Penktos kojos“ veikla, paramos rinkimas;
22:00 val. – filmo peržiūra.

Rašytojas Anri patiria gilią egzistencinę krizę ir dėl visų savo problemų kaltina depresyvią žmoną bei keturis jau suaugusius vaikus. Besigailėdamas prabėgusio laiko Anri netikėtai sutinka didžiulį benamį šunį, kurį pavadina Kvanka. Augintinis praskaidrina rašytojui nuotaiką, ir dugne atsidūrusiam Anri sužimba viltis – galbūt įmanoma viską pradėti nuo pradžių?

Daugiau informacijos apie paramą: https://penktakoja.lt/parama-daiktais/

Režisierius: Yvan Attal
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2019
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 106 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Yvan Attal, Charlotte Gainsbourg, Eric Ruf
Skip to content